NEW: Chat now with your future employer or candidate via JOBITT's Telegram bot

Anastasiia Zhuha recruiter EPAM

Talent Acquisition Assistant at EPAM
Opened positions
18 November 2022
Performance Analyst
18 November 2022
Today we are a global team of technologists and thinkers, who help transform the world with the power of software, enabling our customers to be competitive and disruptive in the marketplace through innovative technology solutions.
16 November 2022
Наразі ми шукаємо Administrative office specialist для поповнення нашої команди професіоналів.
10 November 2022
Product Owner
10 November 2022
Дана вакансія пов'язана з маркетинговим портфоліо EPAM, яке охоплює внутрішні та зовнішні комунікаційні продукти, а також продукти для спрощення документообігу в компанії.
5 November 2022
Наразі ми шукаємо Senior Software Engineer [Go Lang] для поповнення нашої команди професіоналів.
Наш клієнт – це продуктова компанія, яка створює продукти з електронної ідентифікації та надання кваліфікованих трастових послуг. Компанія є лідером на ринку електронних підписів та безпечних продуктів і послуг онлайн-ідентифікації.
3 November 2022
Наш клієнт - це програмна платформа для електронного навчання, яка пропонує широкий спектр навчальних курсів, які доповнюють кар’єру та досвід роботи.
29 October 2022
Our customer is a leader in e-Grocery technology with headquarters in North Billerica, Massachusetts, US. We are looking for a SeniorEmbedded Software C++ Engineer for the offshore team.
1 October 2022
Наш клієнт - провідна світова аналітична та консалтингова компанія. Наразі ми створюємо платформу даних корпоративного рівня (EDP), яка використовуватиметься як стандарт для обробки й аналітики в організації клієнта.
1 October 2022
Наразі ми шукаємо Senior/Lead Data Quality Engineer для поповнення нашої команди професіоналів.
1 October 2022
Senior Data Engineer
1 October 2022
Наш клієнт - роздрібна компанія, яка продає запчастини та аксесуари для транспортно-розвантажувального, промислового, будівельного та сільськогосподарського обладнання по всьому світу.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 14
We use cookie
accept