NEW: Chat now with your future employer or candidate via JOBITT's Telegram bot

Vacancies Soft Industry Alliance - 2008

Otsource and out staff
LinkedIn profile Company website
About company

Soft Industry Alliance is a Ukrainian supplier specializing in software development, testing and quality control, business analysis and project management for businesses of various sizes and activities, such as fintech, logistics and supply chain, education and media.


22 years on the market, Soft Industry Alliance today has become a cohesive team of IT specialists with strong practical experience.Opened positions
30 September 2022
Turbo vacancy
It sales manager
30 September 2022
Soft Industry Alliance — українська IT-компанія, яка займається розробкою програмного забезпечення, веб-сайтів, додатків. Ми пропонуємо повний цикл розробки — від ідей до пострелізної підтримки. Наразі шукаємо проактивного IT Sales Manager, готового працювати на досягнення результату!
29 September 2022
Turbo vacancy
Team Lead Developer (Node.js)
29 September 2022
У новітній комерційни проєкт, який націлений на міжнародний ринок у зростаючу команду шукаємо Тімліда, який пише NodeJs та розуміється ExpressJS та із API на Ти. Наш СТО буде менторить, оскільки до цього він був Тімлідом, а залишається Архітектором проєкту. Як така парспектива розвитку? Тільки для українців.
29 September 2022
Turbo vacancy
Middle/Senior Technical Project Manager
29 September 2022
Запрошуємо до команди Soft Industry досвідчених та амбіційних Release managers для проектної роботи в міжнародній команді.Проект - платформа з лізингу авто
29 September 2022
Turbo vacancy
Developer C++
29 September 2022
Потрібен сміливий, готовий працювати із широким стеком на глобальному проєкті
LinkedIn profile Company website
We use cookie
accept