Premia za zatrudnienie: 200$

Następna praca

Таргетолог w SVAIY.ART

Opublikowano ponad 30 dni temu

440 wyświetleń

0 aplikacji   0 odpowiedzi

0 recenzji
Sipravska Nadiya
HR menedzher
1000 - 2000$
1.5 roku
Intermediate
Część etatu
Praca zdalna
Freelance

Poszukujemy fajnego specjalisty od reklamy! Nie ma znaczenia na jakich platformach i systemach pracujesz, rozważymy każdą ofertę. Jesteśmy zorientowani na wyniki, dlatego oczekujemy od Ciebie wysokiej wydajności i jesteśmy gotowi docenić Twoje wysiłki.

SVAIY.ART jest młodą, nowoczesną i potężną firmą zajmującą się grafiką komputerową (CG). Specjalizujemy się w produkcji zwiastunów oraz produktów VR – wirtualna rzeczywistość. Udało nam się udowodnić, że jesteśmy rzetelnym partnerem, ponieważ gwarantujemy naszym klientom jakość produkcji i wysoki poziom obsługi.

Dziś nasza firma aktywnie się rozwija i szukamy nowych dróg rozwoju!

Podstawowe wymagania:

  • Doświadczenie w tworzeniu i prowadzeniu kampanii reklamowych od 2 lat;
  • Dogłębna znajomość systemów reklamowych – Google Ads, Facebook itp. (być może coś z listy);
  • Rozumienie specyfiki biznesu w obszarze e-commerce, SaaS, b2b i usług, firm IT;
  • Znajomość rynków zagranicznych (USA, Kanada, Europa, Zjednoczone Emiraty Arabskie i inne);
  • Odpowiedzialność i punktualność;
  • Analityczny sposób myślenia;
  • Dbałość o szczegóły;
  • Znajomość języka angielskiego – poziom B1 i wyższy;
  • Wiek - od 18 lat.

Obowiązki:

  • Uruchomienie reklamy testowej i przeprowadzenie jej analizy;
  • Tworzenie i optymalizacja ukierunkowanych kampanii reklamowych;
  • Planowanie i dostosowywanie budżetu kampanii reklamowej;
  • Analizowanie i ocena efektywności kampanii, formułowanie wniosków i rekomendacji dotyczących rewizji strategii kampanii;
  • Prowadzenie raportów dziennych i tygodniowych.

Czekamy na Twoje CV i case study z dotychczasowymi wynikami!

Specjalizacje: Marketing
Słowa kluczowe: Marketing, Advertising & Marketing, Target audience research, Targetologist, adv

1.5 roku
Część etatu
Freelance