Następna praca

Remote Customer Service w QUALITY SERVICE INCORPORATED

Opublikowano ponad 30 dni temu

1382 wyświetlenia

1 aplikacja   0 odpowiedzi

Lonna Dowds
Lonna Dowds
Recruiter
40 - 55$
1.5 roku
Los Angeles, Dallas, Duluth
Advanced/Fluent
Praca zdalna

Poszukujemy przyjaznej i wysoce analitycznej obsługi klienta, która dołączy do naszego zespołu obsługi klienta. W tej roli będziesz odpowiadać na pytania klientów i rozwiązywać problemy za pośrednictwem odpowiednich kanałów, utrzymywać wiedzę na temat naszych produktów i usług, uzyskiwać opinie klientów i przeprowadzać szkolenia dla nowych pracowników.

Najwyższej klasy obsługa klienta wykaże się doskonałymi umiejętnościami zarządzania czasem i będzie pasjonatem obsługi klienta i samodoskonalenia. Idealni kandydaci powinni być świetnymi ambasadorami marki, którzy są gotowi dołożyć wszelkich starań, aby zapewnić satysfakcję klienta.

Obowiązki:

  • Szybko odpowiadaj na zapytania klientów za pośrednictwem poczty elektronicznej, czatu na żywo, wideo, telefonu i kanałów mediów społecznościowych.
  • Natychmiastowa eskalacja poważnych skarg lub problemów, z którymi nie jesteś w stanie sobie poradzić.
  • Współpraca ze współpracownikami lub kierownikami w celu znalezienia najlepszych rozwiązań problemów klientów.
  • Identyfikacja typowych problemów i eskalacja ich do kierownictwa, wraz z ewentualnymi sugestiami ulepszeń, tam gdzie to możliwe.
  • Utrzymywanie uprzejmego, pomocnego i profesjonalnego sposobu bycia przez cały czas.
  • Uzyskiwanie i dzielenie się opiniami klientów ze współpracownikami i innymi działami, aby można było ulepszać produkty i usługi.
  • Zapoznawanie się z nowymi produktami i usługami w miarę ich wprowadzania.
  • Uczestnictwo w warsztatach i spotkaniach w zależności od potrzeb.
  • Prowadzenie szkoleń dla nowych agentów obsługi klienta.
  • Poszanowanie poufności klienta przez cały czas.

Wymagania:

  • Dyplom ukończenia szkoły średniej lub GED.
  • Licencjat z biznesu, komunikacji lub pokrewnej dziedziny może być korzystny.
  • Może być wymagane praktyczne doświadczenie z oprogramowaniem pomocy technicznej, takim jak Zendesk, oraz oprogramowaniem CRM, takim jak Salesforce Sales Cloud.
  • Preferowane jest wcześniejsze doświadczenie w roli obsługi klienta.
  • Umiejętność odpowiedniego reagowania pod presją.
  • Rozsądny osąd i doskonałe umiejętności rozwiązywania problemów.
  • Znajomość drugiego języka może być zaletą.
  • Pozytywne nastawienie i umiejętność budowania relacji z klientami.
  • Elastyczność pracy w nieregularnych godzinach, gdy jest to wymagane.
  • Doskonałe umiejętności komunikacji pisemnej i ustnej.

Specjalizacje: Android
Słowa kluczowe: Customer service

Przetłumaczone przez Google

40 - 55$
1.5 roku