Następna praca

Analityk ds. badań rynku w Filip Morris Ukrayina*

14 października

45 wyświetleń

Filip Morris Ukrayina*

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

Philip Morris Ukraine, w imieniu swojego partnera – Manpower Ukraine, poszukuje Analityka ds. badań rynku. Cel Kluczowy zakres obowiązków polega na kierowaniu strategiami analiz lokalnych konsumentów, badaniami rynku i analityką danych, zarządzaniem lokalnymi projektami badawczymi i analityką spostrzeżeń, w tym ich projektowaniem, zarządzaniem, analizami i raportowaniem, łączeniem różnych źródeł danych i możliwością przekładania danych na praktyczne spostrzeżenia konsumentów. Kluczowe obowiązki:

Philip Morris Ukraine, w imieniu swojego partnera – Manpower Ukraine, poszukuje Analityka ds. badań rynku.

Cel

Kluczowy zakres obowiązków polega na kierowaniu strategiami analiz lokalnych konsumentów, badaniami rynku i analityką danych, zarządzaniem lokalnymi projektami badawczymi i analityką spostrzeżeń, w tym ich projektowaniem, zarządzaniem, analizami i raportowaniem, łączeniem różnych źródeł danych i możliwością przekładania danych na praktyczne spostrzeżenia konsumentów.

Kluczowe obowiązki:

  • Zarządzaj lokalnymi projektami badawczymi (zarówno doraźnymi, jak i bieżącymi) w zależności od celów biznesowych, aby wspierać podejmowanie strategicznych decyzji. W tym procesie należy stosować i przestrzegać protokołów i zasad badawczych PMI, a także zarządzać lokalnymi agencjami badawczymi.   Opowiadanie, nadzorowanie i uczestnictwo w pracach badawczych w terenie, aby zapewnić najwyższe standardy jakości i spostrzeżeń. Analizuj i interpretuj wyniki, podsumowuj implikacje biznesowe, przedstawiaj rekomendacje wewnętrznym interesariuszom.
  • Kieruj konfiguracją, analizą i śledzeniem regionalnych potrzeb PMI w oparciu o dane rynkowe i konsumenckie, a w konsekwencji generuj, konsoliduj i umieszczaj w kontekście spostrzeżenia lokalnych konsumentów.
  • Przeprowadź dogłębne badania diagnostyczne na rynkach UE, aby zrozumieć zachowania palaczy LAS. Przełóż je na praktyczne spostrzeżenia i wyciągnij wnioski.

Kwalifikacje

  • 2-3 lata doświadczenia w dziale badań rynku lub agencji badawczej
  • Ukończone studia z zakresu socjologii, marketingu lub dziedzin związanych z biznesem.
  • Rozszerzona wiedza z zakresu tradycyjnych badań rynku metodologie (jakościowe i ilościowe)
  • Doświadczenie w analityce cyfrowej (takiej jak CRM, słuchanie mediów społecznościowych, SEO)
  • Konieczna jest biegła znajomość języka angielskiego.

 Co oferujemy

Nasz sukces zależy od naszych utalentowanych pracowników, którzy każdego dnia przychodzą tu do pracy z konkretnym celem i apetytem na postęp. Dołącz do PMI i Ty też możesz:

  • Wykorzystaj swobodę definiowania swojej i naszej przyszłości. Umożliwimy Ci podejmowanie ryzyka, eksperymentowanie i odkrywanie.
  • Bądź częścią włączającej, zróżnicowanej kultury, w której szanowany jest wkład każdego; współpracuj z najlepszymi ludźmi na świecie i poczuj, że przynależysz.
  • Realizuj swoje ambicje i rozwijaj swoje umiejętności w globalnym biznesie – nasz oszałamiający rozmiar i skala zapewniają nieograniczone możliwości rozwoju.
  • Bądź dumny, że możesz spełnić naszą obietnicę złożoną społeczeństwu: zapewnić przyszłość wolną od dymu.

Kijów