Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Następna praca

C++/ Qt developer w Hybrid Web Agency

Opublikowano ponad 30 dni temu

804 wyświetlenia

12 aplikacji   0 odpowiedzi

Hybrid Web Agency
SOFTWARE DEVELOPMENT
0 recenzji
1.5 roku
Początkujący
Pełny etat

Przetłumaczone przez Google

rozwój oprogramowania (stałe prace zdalne)

Jesteśmy hybrydową agencją internetową z siedzibą w USA, która poszukuje wykwalifikowanego i zmotywowanego programisty, który dołączy do naszego dynamicznego zespołu. W tej roli będziesz współpracować z wielofunkcyjnymi zespołami w celu projektowania, rozwijania i utrzymywania wysokiej jakości aplikacji internetowych dla naszych klientów. Będziesz miał okazję pracować nad różnorodnymi projektami, wykorzystywać najnowocześniejsze technologie i przyczyniać się do rozwoju i sukcesu naszej agencji.

Obowiązki:

Weź udział w pełnym cyklu życia oprogramowania, w tym w analizie wymagań, projektowaniu, kodowaniu, testowaniu i wdrażaniu.

Współpracuj z projektantami, kierownikami projektów i innymi programistami, aby zrozumieć wymagania projektu i przełożyć je na funkcjonalne rozwiązania programowe.

Twórz czysty, wydajny i łatwy w utrzymaniu kod, korzystając z najlepszych praktyk branżowych.

Implementuj interfejsy front-end za pomocą frameworków HTML, CSS i JavaScript (np. React, Angular lub Vue.js).

Twórz skalowalne i bezpieczne systemy zaplecza przy użyciu języków programowania, takich jak Python, Java lub Node.js.

Integruj interfejsy API, wtyczki i usługi innych firm, aby zwiększyć funkcjonalność aplikacji.

Przeprowadzaj dokładne testy i debugowanie, aby identyfikować i rozwiązywać problemy z oprogramowaniem i wydajnością.

Optymalizuj aplikacje pod kątem maksymalnej szybkości i skalowalności.

Bądź na bieżąco z pojawiającymi się technologiami, trendami i najlepszymi praktykami branżowymi, aby stale ulepszać procesy tworzenia oprogramowania.

Wymagania:

Licencjat z informatyki, inżynierii oprogramowania lub pokrewnej dziedziny (lub równoważne doświadczenie).

Udokumentowane doświadczenie jako programista, najlepiej w roli programisty WWW.

Biegłość w programowaniu front-end z wykorzystaniem frameworków HTML, CSS i JavaScript.

Silne zrozumienie programowania zaplecza, w tym baz danych, języków po stronie serwera i serwerów WWW.

Znajomość systemów kontroli wersji (np. Git) i wspólnych przepływów pracy programistycznej.

Doświadczenie z responsywnym projektowaniem i zasadami programowania mobilnego.

Silne umiejętności rozwiązywania problemów i dbałość o szczegóły.

Efektywna komunikacja i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie i elastyczne środowisko pracy, które promuje równowagę między życiem zawodowym a prywatnym. Dołącz do naszego zespołu i bądź częścią agencji, która ceni innowacyjność, kreatywność i współpracę.

Aby złożyć wniosek, prześlij swoje CV, list motywacyjny oraz wszelkie odpowiednie portfolio lub próbki kodu na adres [określona metoda składania aplikacji lub adres e-mail]. Dziękujemy wszystkim kandydatom za zainteresowanie, ale skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Specjalizacje: C / C++ / Embedded, Front-End / JS, Node.js, PHP
Słowa kluczowe: JavaScript, developer, Office/Remote of your choice, senior

Przetłumaczone przez Google

1.5 roku
Pełny etat