Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Następna praca

Technical Support Engineer w ELITEX

Opublikowano ponad 30 dni temu

919 wyświetleń

1 aplikacja   0 odpowiedzi

0 recenzji
Więcej niż 3 lata
Lwów
Upper Intermediate
Pełny etat
Praca zdalna

Opis Projektu: Nasz klient poszukuje programisty z silnymi umiejętnościami określania problemów, który pomoże zdiagnozować i rozwiązać problemy techniczne o umiarkowanej złożoności dla zespołu obsługi klienta. Obejmuje to pomoc w zadaniach związanych z wdrażaniem i rozwiązywanie problemów obecnych klientów. Będziesz bezpośrednio współpracować zarówno z zespołem inżynieryjnym, jak i zespołem obsługi klienta, aby świadczyć „usługi w białych rękawiczkach” potencjalnym i obecnym klientom.

Codzienna praca obejmuje regularne aktualizowanie przypadków pomocy technicznej w celu rejestrowania postępów w rozwiązywaniu otwartych problemów, pomaganie klientom w rozwiązywaniu pojawiających się problemów, interakcję z działem inżynierii w sprawach wymagających eskalacji oraz dokumentowanie rozwiązań technicznych i informacji o produktach w naszej dokumentacji wewnętrznej.

Obowiązki obejmują:

  • Zapewnienie wsparcia technicznego produktów klientom za pośrednictwem wewnętrznych zespołów;
  • Zapewnij rozwiązywanie problemów i wsparcie techniczne;
  • Zapewnij diagnostykę problemów i analizę głównych przyczyn problemów technicznych;
  • publikować aktualizacje pomocy technicznej do użytku wewnętrznego;
  • Współpracuj z zespołami obsługi klienta, produktów i inżynierów, aby rozwiązywać powtarzające się problemy/odpowiednie aktualizacje aplikacji.

Wymagania:

  • 3+ lata doświadczenia zawodowego;
  • Wymaga silnych umiejętności komunikacji pisemnej i werbalnej;
  • Kompetencja pracy w środowiskach wiersza poleceń MacOS/Linux;
  • Doświadczenie z JavaScript, TypeScript i Postgres.

Miło mieć:

  • Doświadczenie z platformą Shopify;
  • Doświadczenie w pracy z hybrydowymi zespołami zdalnymi.

Korzyści dla firmy:

  • Przytulne biuro w samym centrum miasta;
  • Nowoczesne miejsce pracy (iMac/MacBook lub inny preferowany sprzęt);
  • Dogodny rodzaj pracy: biuro/zdalne/hybrydowe;
  • Brak systemów śledzenia czasu;
  • 20 dni roboczych płatnego urlopu rocznie, które możesz wykorzystać według swoich potrzeb (nawet jeden po drugim lub wszystkie razem);
  • Płatne zwolnienia lekarskie;
  • Ubezpieczenie zdrowotne;
  • Zajęcia z języka angielskiego;
  • Dodatkowe dni urlopu na specjalne wydarzenia życiowe;
  • Wynagrodzenie za programy edukacyjne i szkoleniowe;
  • Team building i imprezy firmowe.

Specjalizacje: JavaScript
Słowa kluczowe: JavaScript, Customer support, Technical Support

Lwów