Premia za zatrudnienie: 100$ - 150$

Następna praca

Sales Managеr w Taya Zhemerova

Opublikowano ponad 30 dni temu

510 wyświetleń

3 aplikacje   0 odpowiedzi

0 recenzji
Taya Zhemerova
HR-recruiter
800 - 1500$
1 rok
Upper Intermediate
Pełny etat
Praca zdalna

Vreal Soft to ukraińska firma informatyczna specjalizująca się w tworzeniu niezawodnych i intuicyjnych aplikacji webowych i mobilnych. Od ponad 7 lat z powodzeniem działamy na rynku amerykańskim i izraelskim. Skupiamy się na zapewnieniu wyjątkowego doświadczenia użytkownika z naszymi aplikacjami. Nasze doświadczenie i inteligentna analiza dają naszym klientom pełne zrozumienie całego ich pomysłu i dobrą okazję do spojrzenia na swój projekt z innej perspektywy.

Naszymi klientami są takie firmy jak Volkswagen, Suzuki, GearEye, BidOn Games Studio, Viziris, Ukrlandfarming itp.

Wierzymy, że potężna fuzja umiejętności i osobowości ożywia wspaniałe pomysły.

Aktualnie poszukujemy Młodszego Specjalisty ds. Sprzedaży, który dołączy do naszego zespołu!

Kogo szukamy?

Poszukujemy "niezależnej jednostki bojowej", która jest gotowa dołączyć do naszego Zespołu i rozpocząć wspólną pracę nad naszymi projektami od razu lub po przeszkoleniu.

Zadania?

Twoje zadania będą koncentrować się na umiejętnościach i oczekiwaniach wymienionych poniżej oraz wykorzystaniu nowych podejść i technologii.

Dlaczego oferta pracy została otwarta?

Chcemy zaprosić nowego specjalistę do kadry firmy w związku ze wzrostem ilości realizowanych projektów.

Jakie będą Twoje obowiązki?

-Bliska współpraca z LinkedIn (połączenie i dystrybucja potencjalnych klientów);

-Budowanie i zarządzanie bazą danych klientów

-Wyszukuj nowych potencjalnych klientów i współpracuj z nimi, aby przekształcić ich w klientów

-Możliwość stworzenia planu budżetu i strategii wyszukiwania projektów

-Zbierz wymagania klienta i stwórz podstawową koncepcję PRD projektu

-Tworzenie szacunków handlowych

-Tworzenie ofert i propozycji

-Utwórz / Dostosuj umowę firmową, fakturę i specyfikacje

- Zarządzanie procesem onboardingu i współpraca z działem Zarządzania Projektami. Sprzedaż powinna monitorować proces rozwoju:

#Pracuj z ryzykiem

#Rozwiąż problemy i znajdź rozwiązania

#Kontroluj budżety i pracuj ze zmianami

#Reprezentuj firmę w celu zaspokojenia potrzeb klienta

- Ścisła współpraca z klientami w celu skalowania i doskonalenia partnerstwa

Wymagane umiejętności:

-Angielski B2 lub wypożyczony;

-Podstawowe know-how procesu generowania diod LED;

-Zrozumienie i umiejętność pracy z dokumentacją (plan sprintu, kosztorys, oferta);

-Umiejętność komunikowania się z klientem w formie pisemnej i konwersacyjnej, z poszanowaniem etyki korporacyjnej;

-Podstawowe zaplecze techniczne;

-Chęć do pracy w sprzedaży;

-Zorientowane na wynik;

-Samozmotywowany;

-Samoorganizacja.

Byłoby plusem:

-Doświadczenie w branży IT;

-Zrozumienie siódmych podstaw technologii IT;

-Doświadczenie w kontaktach z zagranicznymi przedsiębiorcami.

Specjalizacje: Sales
Słowa kluczowe: Office/Remote of your choice

Przetłumaczone przez Google

800 - 1500$
1 rok