Premia za zatrudnienie: 10% miesięcznego wynagrodzenia

Następna praca

Middle Linux Sysadmin w Civenty

Opublikowano ponad 30 dni temu

928 wyświetleń

10 aplikacji   0 odpowiedzi

0 recenzji
2 lata
Kijów, Charków, Odesa, Dnipro, Krzywy Róg, Winnyca, Poltava
Pre-Intermediate
Praca zdalna

Civenty to firma outsourcingowa IT z Dnipro. Od ponad 5 lat świadczymy wysokiej jakości usługi programistyczne i wsparcie dla projektów internetowych.

Podstawowe umiejętności i wymagania

- Doświadczenie w administracji *nix CentOS, Debian, FreeBSD itp.

-Doświadczenie w administrowaniu podstawowymi usługami FTP, SSH, DNS, SMTP, IMAP;

znajomość podstaw php, sql, shell;

- możliwość konfiguracji środowiska serwera WWW LAMP;

- znajomość narzędzi monitorujących Zabbix, Nagios, Munin;

- mile widziana znajomość Ansible, Docker, Gitlab, Jenkins;

- znajomość języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji technicznej;

Obowiązki

- wsparcie i monitorowanie projektów firmowych, interakcja z klientami i TL;

- opracowywanie i wdrażanie wewnętrznych usług monitoringu, backupu, CI.

Oferujemy

- Projekt internetowy, w którym możesz doskonalić swoje umiejętności pod opieką mentorską centrum serwisowego firmy

- praca z wykwalifikowanymi zespołami;

- 8-godzinny dzień pracy bez wiązania z początkiem dnia pracy;

- płatny urlop i zwolnienie lekarskie;

Specjalizacje: DevOps
Słowa kluczowe: linux, Office/Remote of your choice, DevOps, Linux Administrator

Przetłumaczone przez Google

2 lata