Następna praca

IT Copywriter w ELITEX

Opublikowano ponad 30 dni temu

811 wyświetlenie

1 aplikacja   0 odpowiedzi

0 recenzji
20 - 40$
Więcej niż 3 lata
Lwów
Advanced/Fluent
Część etatu
Freelance

Obowiązki: — Twórz zorientowane na wartość i oparte na danych treści marketingowe B2B (strony serwisowe, posty na blogach, artykuły sprzedażowe itd.); — Zbadaj nowe motywy dla bloga; — Utwórz plan treści w celu zwiększenia ruchu i konwersji; — Zbierać i analizować informacje techniczne z różnych źródeł; — Ściśle współpracuj z agencją SEO, aby sprostać oczekiwaniom każdego zadania technicznego.

Wymagane umiejętności:

— 2+ (może 3+) lata doświadczenia w copywritingu IT, w tym w pisaniu artykułów o tematyce związanej z branżą IT, tworzeniu stron internetowych zoptymalizowanych pod kątem SEO, analiz przypadków, prezentacji i materiałów PDF;

— Advanced English (С1) zarówno gramatyka, jak i pisanie;

— dostępność portfela;

— Podstawowe doświadczenie w tworzeniu planu treści;

— podstawowa znajomość SEO, WordPressa;

— Silne umiejętności redagowania tekstu.

Byłoby plusem:

— Doświadczenie z narzędziami Semrush, Ahrefs, Google Analytics (GA), Google Search Console (GSC) i SurferSEO.

Specjalizacje: Copywriting
Słowa kluczowe: Copywriting, it, copywriter/, copywriter

Przetłumaczone przez Google

20 - 40$
Lwów
Część etatu
Freelance