Następna praca

Web3 SMM / Menedżer społeczności w CeDeFiAi

Opublikowano ponad 30 dni temu

46 wyświetleń

CeDeFiAi

CeDeFiAi

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

CeDeFiAi powiększa swój zespół i poszukuje utalentowanego SMM/Menedżera Społeczności z doświadczeniem w opracowywaniu strategii obecności marki w sieciach społecznościowych, tworzeniu treści i interakcji ze społecznościami internetowymi.< strong>KLUCZOWE OBOWIĄZKI:Opracowywanie i wdrażanie strategii obecności marki w sieciach społecznościowych: Zarządzanie kontami na Facebooku, Instagramie, Twitterze, LinkedIn platformy i inne.Tworzenie i publikacja treści: Opracowywanie postów tekstowych, powie

CeDeFiAi powiększa swój zespół i poszukuje utalentowanego SMM/Menedżera Społeczności z doświadczeniem w opracowywaniu strategii obecności marki w sieciach społecznościowych, tworzeniu treści i interakcji ze społecznościami internetowymi.

< strong>KLUCZOWE OBOWIĄZKI:

  • Opracowywanie i wdrażanie strategii obecności marki w sieciach społecznościowych: Zarządzanie kontami na Facebooku, Instagramie, Twitterze, LinkedIn platformy i inne.
  • Tworzenie i publikacja treści: Opracowywanie postów tekstowych, powierzanie projektantom zadań technicznych w zakresie tworzenia obrazów, filmów i animacji.
  • < strong>Zarządzanie i moderowanie społecznościami internetowymi: Interakcja z subskrybentami, odpowiadanie na ich pytania i komentarze, zapewnianie zgodności z zasadami społeczności.
  • Zapewnianie wsparcia użytkownikom: Szybkie rozwiązywanie problemów użytkowników zapytania i problemy
  • Organizacja i prowadzenie wydarzeń online: Przygotowanie i prowadzenie konkursów, promocji i innych wydarzeń mających na celu pozyskanie nowych subskrybentów.
  • Śledzenie trendów: Monitorowanie nowych możliwości i trendów w obszarze SMM, dostosowywanie strategii do zmian.

WYMAGANIA OD KANDYDATA:< /p>

  • Dobra znajomość środowiska kryptowalut.
  • Ponad 2 lata doświadczenia komercyjnego jako SMM / Community Manager
  • Umiejętność zarządzania mediami społecznościowymi i narzędzi analitycznych.
  • Umiejętność tworzenia angażujących i trafnych treści.
  • Wysoka komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
  • Kreatywność, dbałość o szczegóły i umiejętności analityczne.
  • Umiejętność szybkiego dostosowywania się do zmieniających się warunków i trendów.

DLACZEGO MY ?

  • Konkurencyjne wynagrodzenie i perspektywy kariery.
  • Przyjazna i innowacyjna atmosfera w zespole.
  • Możliwość udziału w ważnych projektach i realizacji swoich celów pomysłów.
  • Praca zdalna.

Jeśli masz doświadczenie w SMM i zarządzaniu społecznościami i jesteś gotowy dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV!

Kijów