Następna praca

Starszy Menedżer ds. Marketingu w RI Software

Opublikowano ponad 30 dni temu

33 wyświetlenia

RI Software

RI Software

0 recenzji
Kijów
Intermediate
Pełny etat

Stanowisko: Starszy menedżer ds. marketingu Firma: Oprogramowanie RI  Lokalizacja: Zdalna UWAGA< /strong>: Jest to wczesna opcja na akcje i szansa na przedsiębiorczość, a nie praca zarobkowa.Za Twoją pracę z nami dajemy udziały w firmie. Wynagrodzenie:Jesteśmy start-upem przed wprowadzeniem środków pieniężnych, składającym się z około 20 członków z różnych stron świata, pełnych pasji członków, którzy wnoszą wkład własny w postaci wczesnych opcji na akcje. Wspólna stawka to „uczciwa podstawa udz

Stanowisko: Starszy menedżer ds. marketingu

Firma: Oprogramowanie RI

Lokalizacja: Zdalna

UWAGA< /strong>: Jest to wczesna opcja na akcje i szansa na przedsiębiorczość, a nie praca zarobkowa.

Za Twoją pracę z nami dajemy udziały w firmie.

Wynagrodzenie:

Jesteśmy start-upem przed wprowadzeniem środków pieniężnych, składającym się z około 20 członków z różnych stron świata, pełnych pasji członków, którzy wnoszą wkład własny w postaci wczesnych opcji na akcje. Wspólna stawka to „uczciwa podstawa udziału rynkowego” dla start-upów pod względem wartości kapitału własnego roli i potencjalnej przyszłej stawki po uruchomieniu. Oznacza to, że wspomniana stawka opiera się na tym, co jest uważane za sprawiedliwe na rynku start-upów. Uwzględnia zarówno oferowany kapitał własny (własność w spółce), jak i potencjalny udział, jaki można zdobyć w przyszłości, szczególnie po uruchomieniu startupu. Zasadniczo jest to sposób na ustalenie rozsądnego pakietu wynagrodzeń dla konkretnej roli w startupie, biorąc pod uwagę zarówno obecne, jak i przyszłe możliwości.

Opis stanowiska:

Poszukujemy wykwalifikowanego i doświadczonego starszego menedżera ds. marketingu, który dołączy do naszego zdalnego zespołu. Jako starszy menedżer ds. marketingu będziesz odgrywać kluczową rolę w analizowaniu i interpretowaniu złożonych danych w celu podejmowania decyzji biznesowych i ulepszania naszych aplikacji internetowych. Twoja wiedza na temat technik analizy danych i algorytmów uczenia maszynowego będzie nieoceniona w odkrywaniu spostrzeżeń i wzorców, które napędzają ciągłe doskonalenie i sukces naszego systemu.

Firma:

RI Software to postępowa i nowoczesna ukraińska firma start-up założona przez zespół podobnie myślących osób, której celem jest poprawa efektywności przedsiębiorstw i wspieranie ich rozwoju w celu poprawy ogólnej gospodarki krajów, w których działają nasze usługi są dostępne. W rezultacie nasz zespół z sukcesem stworzył RI Business. Oczywiście nie mamy zamiaru na tym poprzestawać; mamy ambitne plany, które jesteśmy zdeterminowani wcielić w życie.

Szukamy osoby, która:

* ma doświadczenie w ekosystemie start-upów i/lub chce rozszerzyć działalność na bardziej destrukcyjne branże Saas;

* ma otwarty umysł na wyjątkowe przedsięwzięcie, które budzi ciekawość wszystkich i wiele osób rozważa dołączenie do startupu na wczesnym etapie, aby zdobyć własność opcji;

* docenia i rozważa przedsiębiorcze inwestowanie swojego czasu;

* jest stale dostępny przez co najmniej 5 dni w tygodniu w 4-godzinnym harmonogramie (od 6:00 do 10:00 lub 10:00 od 14:00 do 14:00).

Zadania:

1. Rozwój strategii marketingowej:

Formułuj i realizuj kompleksowe strategie marketingowe zgodne z celami firmy, zapewniając spójność marki we wszystkich kanałach.

2. Strategia treści:

Nadzoruj tworzenie angażujących i odpowiednich treści, w tym postów na blogu, oficjalnych dokumentów, studiów przypadków i aktualizacji w mediach społecznościowych, oraz zarządzaj nimi.

  •  < /li>

3. Lider marketingurship:

Prowadź działania w zakresie marketingu cyfrowego, w tym kampanie PPC, inicjatywy SEO, reklamy w mediach społecznościowych i marketing e-mailowy. Monitoruj wydajność i optymalizuj pod kątem ROI.

4. Zarządzanie mediami społecznościowymi:

Buduj i rozwijaj silną obecność w mediach społecznościowych. Twórz i selekcjonuj treści, nawiązuj kontakt z odbiorcami i wykorzystuj media społecznościowe do budowania świadomości marki i generowania potencjalnych klientów.

5. Marketing e-mailowy:

Twórz i realizuj kampanie marketingu e-mailowego, aby pozyskiwać potencjalnych klientów, zatrzymywać klientów i zwiększać konwersje. Wdrażaj strategie segmentacji i personalizacji.

6. Optymalizacja pod kątem wyszukiwarek (SEO):

Wdrażaj najlepsze praktyki, aby poprawić rankingi bezpłatnych wyników wyszukiwania, zwiększyć ruch w witrynie i poprawić widoczność w Internecie.

7. Płatne reklamy:

Zarządzaj płatnymi kampaniami reklamowymi na różnych platformach. Optymalizuj wydatki na reklamę, aby uzyskać maksymalny zwrot z inwestycji i generowanie potencjalnych klientów.

8. Analityka i raportowanie:

Monitoruj wskaźniki skuteczności działań marketingowych i dostarczaj regularne raporty. Korzystaj ze spostrzeżeń opartych na danych, aby udoskonalać strategie i stale ulepszać.

9. Przywództwo zespołu:

Prowadź i mentoruj zespół specjalistów ds. marketingu, w tym twórców treści, projektantów i specjalistów ds. marketingu cyfrowego. Wspieraj współpracę i kulturę doskonałości.

10. Zarządzanie budżetem:

Opracuj budżet marketingowy i zarządzaj nim, zapewniając opłacalne strategie i alokację zasobów.

11. Badania rynku:

Bądź na bieżąco z trendami w branży, warunkami rynkowymi i działaniami konkurencji. Wykorzystaj badania rynkowe, aby udoskonalić strategie marketingowe i zidentyfikować możliwości.

Przetłumaczone przez Google

Kijów
Pełny etat