Oficer polowy ds. skażenia broni (WeC) – Odesa – 866078 w International Committee of the Red Cross

16 października

24 wyświetlenia

International Committee of the Red Cross

0 recenzji
Brak doświadczenia
Odesa

Międzynarodowy Komitet Czerwonego Krzyża (MKCK) jest bezstronną, neutralną i niezależną organizacją, której misją wyłącznie humanitarną jest ochrona życia i godności ofiar konfliktów zbrojnych oraz innych sytuacjach przemocy i zapewnienia im pomocy. MKCK jest upoważniony do pracy w krajach dotkniętych konfliktem zbrojnym lub innymi sytuacjami przemocy. MKCK jest obecny w ponad 100 krajach i zatrudnia około 18 000 pracowników na całym świecie. W 2014 r. MKCK rozszerzył swoją obecność na Ukrainie.

Międzynarodowy Komitet Czerwonego Krzyża (MKCK) jest bezstronną, neutralną i niezależną organizacją, której misją wyłącznie humanitarną jest ochrona życia i godności ofiar konfliktów zbrojnych oraz innych sytuacjach przemocy i zapewnienia im pomocy. MKCK jest upoważniony do pracy w krajach dotkniętych konfliktem zbrojnym lub innymi sytuacjami przemocy. MKCK jest obecny w ponad 100 krajach i zatrudnia około 18 000 pracowników na całym świecie. W 2014 r. MKCK rozszerzył swoją obecność na Ukrainie. Obecnie mamy ponad 900 członków zespołu pracujących w całym hrabstwie w różnych dziedzinach zawodowych.

O pracy

< p> Departament ds. skażenia broni MKCK poszukuje wysoce wykwalifikowanego oficera terenowego ds. skażenia broni (WeC), który dołączy do naszego zespołu w Odesie. W ścisłej współpracy z członkami zespołu i bezpośrednimi menedżerami, oficer terenowy WeC będzie odpowiedzialny za wdrażanie, wsparcie i monitorowanie działań w zakresie skażenia broni. Oficer terenowy WeC przyczynia się bezpośrednio do zapewnienia bezpieczeństwa personelu MKCK i kontynuacji operacji MKCK, pomagając osobom bezbronnym i wspierając Ukraińskie Towarzystwo Czerwonego Krzyża (URCS) w jego działaniach związanych ze skażeniem broni.

Data rozpoczęcia: grudzień 2024 r.

Twoje zadania i obowiązki

  • Pomoc we wdrażaniu działań w zakresie skażenia bronią
  • Wkład w ocenę, analizę i informowanie o środowisku bezpieczeństwa, społeczno-gospodarczym, kulturowym i politycznym, zgodnie z wymogami MKCK, w tym w podnoszeniu świadomości
  • Przyczynianie się do budowania potencjału władz krajowych i Ukraińskiego Stowarzyszenia Czerwonego Krzyża (URCS)
  • Przedkładanie pisemnych sprawozdań na temat działań WeC
  • Rozwijanie i utrzymywanie kontaktów z władzami na poziomie lokalnym
  • li>
  • Zgłaszaj zdarzenia i zmiany, które mogą mieć wpływ na działalność MKCK, dostarczając w ten sposób solidnych elementów, które pomogą delegacji w ustaleniu celów i priorytetów.
  • Zastąp kierownictwo liniowe i reprezentuj program WeC MKCK w spotkania wewnętrzne i zewnętrzne
  • Tłumaczenie/interpretacja zgodnie z wymaganiami

Co oferujemy< /p>

  • Świetny zespół do współpracy i organizacja, na którą masz wpływ
  • Umowa o pracę zgodna z ukraińskim prawem pracy z elastycznymi warunkami pracy
  • Konkurencyjne wynagrodzenie od 51 000 do 74 000 UAH (brutto) przed opodatkowaniem
  • Ubezpieczenie medyczne dla Ciebie i członków Twojej rodziny pozostających na Twoim utrzymaniu
  • Kompleksowe możliwości wdrożenia i nauki
  • 20 dni płatnego rocznie urlop
  • Dogodna lokalizacja biura w centrum miasta

ICRC jest pracodawcą zapewniającym równe szanse, dla którego bezpieczeństwo i ochrona personelu są priorytetem. Zachęcamy do ubiegania się o to stanowisko wykwalifikowani kandydaci ze wszystkich środowisk, w tym kandydaci niepełnosprawni. Cenimy także rozwój zawodowy naszych pracowników i oferujemy wspierające i włączające środowisko pracy. Więcej informacji można znaleźć na stronie http://www.icrc.org/.

O Tobie

Aby odnieść sukces jako oficer terenowy ds. skażenia broni (WeC) w Dziale skażenia broni, powinieneś posiadać następujące kwalifikacje i doświadczenie oraz posiadać następujące cechy:

  • obywatelstwo ukraińskie lub zezwolenie na pobyt stały na Ukrainie
  • odpowiednie wykształcenie wyższe lub techniczne
  • < li>Co najmniej 3 lata ogólnego doświadczenia zawodowego
  • Wiedza na temat skażenia broni (WeC)/rozminowywania lub w podobnej dziedzinie
  • biegłość akademicka lub zawodowa w zakresie zagadnień technicznych związanych z WeC lub pedagogika lub zarządzanie projektami
  • Dobra znajomość przydzielonego obszaru geograficznego
  • Doskonałe umiejętności nauczania i prezentacji
  • Dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
  • Biegła znajomość języka ukraińskiego i rosyjskiego (w mowie i piśmie)
  • Umiejętność obsługi komputera, doskonała znajomość programów Microsoft Excel i PowerPoint
  • Wcześniejsze doświadczenie w MKCK lub innej agencji humanitarnej będzie atutem
  • Znajomość MKCK/pracy humanitarnej atutem
  • Zmotywowana, z silnym zaangażowaniem w pracę zespołową i zasady humanitarne
  • Elastyczna, entuzjastyczna i chętna do nauki
  • Umiejętność samodzielnej pracy, a także efektywnej pracy pod nadzorem
  • Wierność w zarządzaniu projektami i personelem
  • Umiejętność organizowania i ustalania priorytetów wielu zadań
  • < li>Umiejętność pracy w zróżnicowanym zespole oraz nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji roboczych w środowisku wieloetnicznym, wielokulturowym i multidyscyplinarnym

Zainteresowany? Tak? Wtedy APLIKUJ!

Prosimy przesłać swoje CV w języku angielskim wraz z listem motywacyjnym i oczekiwaniami dotyczącymi wynagrodzenia do wiadomości Zespół ds. Ludzi i Kultury MKCK. Proszę o opisanie swojego CV imieniem i nazwiskiem (imię NAZWISKO). Ponadto proszę wypełnić obowiązkowy kwestionariusz ICRC. Ankieta dostępna jest pod następującym linkiem: https://forms .office.com/e/APw3dvQMHJ. (Kliknij link lub skopiuj link do swojej przeglądarki internetowej.)

Twoja aplikacja zostanie rozpatrzona tylko po wypełnieniu kwestionariusza MKCK i przesłaniu CV w języku angielskim .

Termin składania wniosków: 6 listopada 2024 r.

W sprawie testów i rozmów kwalifikacyjnych skontaktujemy się wyłącznie z kandydatami spełniającymi powyższe kryteria. MKCK zastrzega sobie prawo do rekrutacji kandydata odpowiadającego wymaganemu profilowi ​​przed upływem terminu.

Odesa