Lider techniczny projektu ochrony socjalnej i prawnej / Lider Techniczny Ochrony w Danish Refugee Council / Danska Rada u spravah bizhenciv v Ukrayini

16 October

25 wyświetleń

Danish Refugee Council / Danska Rada u spravah bizhenciv v Ukrayini

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

Duńska Rada ds. Uchodźców (DRK)to międzynarodowa organizacja pozarządowa, która promuje i wspiera długoterminowe rozwiązania problemów stojących przed uchodźcami i osobami wewnętrznie przesiedlonymi na całym świecie. > do sytuacji nadzwyczajnej w sektorach ochrony socjalnej, zapewnienia środków utrzymania, zapewnienia mieszkań i zestawów nieżywnościowych, humanitarnego rozminowywania i budowania pokoju (humanitarnego rozminowywania), poprzez bezpośrednią interwencję i wsparcie osób upoważnionych

Duńska Rada ds. Uchodźców (DRK)DRB poszukuje obecnie wysoko wykwalifikowanego Menedżera Technicznego projektu ochrony socjalno-prawnej< span style="font-weight: 400; Font-style: normal">do pracy w naszym biurze w Kijów.

Ogólny cel roli:

DRB posiada jeden z najbardziej zróżnicowanych programów ochrony na Ukrainie, obejmujący programy ochrony prawnej, przemocy ze względu na płeć, programy ochrony społeczno-prawnej i ogólne, obejmujące północ, wschód i południe kraju.

Jako techniczny kierownik projektu ds. ochrony socjalnej i prawnej będziesz odgrywać ważną rolę w określaniu strategicznego kierunku programów ochrony DRB i zapewnianiu wysokiej jakości wdrażania programów ochrony. Będziesz zapewniać ogólne przywództwo techniczne wszystkich aspektów programów ochrony DRB, w tym zapewnienie wsparcia technicznego i nadzór nad zespołami i działaniami obronnymi DRB, a także opracowywanie dokumentów technicznych i prowadzenie szkoleń, jeśli to konieczne. Musisz posiadać wysoki poziom zrozumienia środowiska obronnego w Ukrainie i być w stanie doradzać w zakresie rozwoju programów i strategii, a także informować interesariuszy zewnętrznych, aby pomóc w ustaleniu priorytetów zasobów i programów.

Twoje główne obowiązki będą obejmować:

Strategia i rozwój programu

  • Zapewnij zgodność programów i strategii ochrony DRB zarówno z możliwościami technicznymi i korzyściami DRB, jak i kontekstowymi potrzebami osób potrzebujących wsparcia.
  • Zapewnij wsparcie w opracowywaniu wysokiej jakości, uzasadnionych naukowo propozycji, a także weryfikację i wsparciezachęcać do opracowywania wysokiej jakości raportów.
  • Zapewnić skuteczne zarządzanie informacjami ochronnymi, co przyczyni się do uzyskania wiarygodnych danych na temat potrzeb ochronnych na Ukrainie na potrzeby opracowania programów i działań reagowania, a także priorytetów rzecznictwa, oraz zapewnić rozpowszechnianie produktów PIM wśród wszystkich interesariuszy.

Jakość programu i wsparcie techniczne

  • Opracuj dokumenty techniczne, takie jak wytyczne, standardowe procedury operacyjne, narzędzia i programy ewaluacyjne itp., które umożliwią DRB wdrażanie wysokiej jakości programów zgodnie ze standardami globalnymi i krajowymi.
  • Utwórz silne relacje i skuteczną koordynację z menedżerami regionalnymi, regionalnymi menedżerami programów i menedżerami ds. obrony, zapewniając zrozumienie potrzeb i reagowanie na nie w razie potrzeby.
  • Dostarczanie -dogłębne szkolenia, dedykowane wsparcie i regularny nadzór nad zespołami zajmującymi się programami obronnymi w celu zapewnienia, że ​​zespoły posiadają odpowiednią wiedzę i potencjał do skutecznej realizacji wszystkich projektów obronnych w DRB na wysokim poziomie.
  • Opracuj narzędzia i plany rozwoju zdolności dla obrony strategicznej w DRB, a także opracować system monitorowania i nadzoru zapewniający wysoką jakość realizacji działań przez partnerów.

Zewnętrzna reprezentacja i koordynacja

  • Reprezentuj DRB na odpowiednich forach koordynacyjnych, takich jak Klaster Obrony Narodowej, Strategiczna Grupa Doradcza, techniczne grupy robocze itp.
  • Pomagaj menadżerowi programu w kontaktach z różnymi zainteresowane strony, takie jak darczyńcy, w celu informowania o programach i priorytetach DRB w zakresie ochrony, a także w celu wspierania rzecznictwa i mobilizacji zasobów.

Zarządzanie zespołem

  • Zarządzaj departamentem ochrony socjalnej i prawnej DRB na Ukrainie, wyznaczając jasne cele oraz zapewniając wytyczne i wsparcie w razie potrzeby.
  • Wdrażaj regularne mechanizmy koordynacji i zarządzania DRB departament ochrony socjalnej i prawnej - ochrona prawna DRB w celu zapewnienia wysokiej jakości i aktualnego wsparcia zespołów programowych, a także w razie potrzeby dostosowania priorytetów.

O Tobie

Aby odnieść sukces na tym stanowisku, oczekujemy, że będziesz mieć co najmniej 3-5 lat praktycznego doświadczenia w administracji opieki społecznej. Ponadto oferujemy oczekujemy również od Ciebie:

  • Magistra stosunków międzynarodowych, nauk humanistycznych lub studiów rozwojowych, administracji biznesowej, pracy socjalnej lub innej pokrewnej dziedziny
  • Wcześniejsze doświadczenie na stanowisku technicznym będzie mile widziane zaleta
  • < li>Udokumentowane doświadczenie w pracy w wielu krajach w złożonych sytuacjach kryzysowych
  • Wiedza i doświadczenie w pracy z darczyńcami takimi jak BHA, OCHA, ECHO itp.
  • Pełne Nprofesjonalna znajomość języka angielskiego

W przypadku wszystkich stanowisk DRB wymagane jest, aby osoby je zajmujące posiadały kluczowe kompetencje określone przez DRB:

  • Dążenie do doskonałości: Koncentracja na osiąganiu wyników przy jednoczesnym zapewnieniu efektywności procesu.
  • Współpraca: Angażowanie odpowiednich stron i zachęcanie ich do przekazywania informacji zwrotnych.
  • < li style="font-weight: 400">Inicjatywa: Osobista kontrola sytuacji i przejmowanie inicjatywy, przy jednoczesnej chęci innowacji.
  • Komunikacja: Umiejętność skutecznego i uczciwego słuchania i mówienia.
  • Prawość: Przestrzeganie i promowanie najwyższych standardów etycznego i zawodowego postępowania w odniesieniu do wartości DRB oraz Kodeks postępowania, obejmujący ochronę przed wykorzystywaniem seksualnym, przemocą i molestowaniem.

Oferujemy:

< ul style="font-weight: 400; styl czcionki: normalny">
  • Kontrakt:< /strong> Na czas nieokreślony po pomyślnym ukończeniu początkowego 3-miesięcznego okresu próbnego.
  • Poziom: F – menadżer
  • Miejsce obowiązków: Kijów
  • < li style="font-style: normal">Data rozpoczęcia:grudzień2024 li>

    Wynagrodzenia i warunki zgodne z Warunkami zatrudnienia personelu krajowego i międzynarodowego Duńskiej Rady ds. Uchodźców.

    Proces aplikacji:

    Wszyscy kandydaci muszą przesłać list motywacyjny i zaktualizowane CV (nie więcej niż cztery strony w języku angielskim).

    Zgłoszenia przesłane e-mailem nie będą brane pod uwagę.

    Termin składania wniosków: 2 listopada 2024

    Zgłoszenia będą rozpatrywane na bieżąco i zachęcamy wykwalifikowanych kandydatów do składania aplikacji tak szybko, jak to możliwe. DRB zastrzega sobie prawo do zamknięcia naboru wcześniej niż podał termin zakończenia, jeśli zostanie znaleziony odpowiedni kandydat.

    Kijów