Inżynier Wody i Siedlisk (Inżynieria Wodna) – Charków – 873448 w International Committee of the Red Cross

8 października

29 wyświetleń

International Committee of the Red Cross

0 recenzji
Brak doświadczenia
Charków

Międzynarodowy Komitet Czerwonego Krzyża (MKCK) jest bezstronną, neutralną i niezależną organizacją, której misją wyłącznie humanitarną jest ochrona życia i godności ofiar konfliktów zbrojnych i innych sytuacji przemocy oraz niesienie im pomocy. MKCK jest upoważniony do pracy w krajach dotkniętych konfliktem zbrojnym lub innymi sytuacjami przemocy. MKCK jest obecny w ponad 100 krajach i zatrudnia około 18 000 pracowników na całym świecie. W 2014 r. MKCK rozszerzył swoją obecność na Ukrainie. Obe

Międzynarodowy Komitet Czerwonego Krzyża (MKCK) jest bezstronną, neutralną i niezależną organizacją, której misją wyłącznie humanitarną jest ochrona życia i godności ofiar konfliktów zbrojnych i innych sytuacji przemocy oraz niesienie im pomocy. MKCK jest upoważniony do pracy w krajach dotkniętych konfliktem zbrojnym lub innymi sytuacjami przemocy. MKCK jest obecny w ponad 100 krajach i zatrudnia około 18 000 pracowników na całym świecie. W 2014 r. MKCK rozszerzył swoją obecność na Ukrainie. Obecnie mamy ponad 900 członków zespołu pracujących na terenie całego hrabstwa w różnych dziedzinach zawodowych.

O pracy

< p>Wydział Wody i Siedlisk MKCK Wydział Wody i Siedlisk poszukuje bardzo zdolnego Inżyniera ds. Wody i Siedlisk ze specjalistyczną wiedzą z zakresu inżynierii hydraulicznej, który dołączy do naszego zespołu w Charkowie. Jako członek zespołu i w ścisłej współpracy z kierownictwem, Inżynier Wody i Siedlisk planuje, projektuje i wdraża projekty inżynieryjne, monitoruje prace na miejscu, przeprowadza ocenę potrzeb i ankiety. Inżynier ds. wody i siedlisk ściśle współpracuje z zewnętrznymi interesariuszami w związku z projektami dotyczącymi wody i siedlisk.

Data rozpoczęcia: 1 grudnia 2024 r.

< p>Twoje zadania i obowiązki

  • Opracowywanie i zarządzanie komponentami projektów hydrotechnicznych, w tym energii odnawialnej.
  • Tworzenie dokumentów (rysunki, rachunki ilości, umowy itp.) dla komponentów projektów hydrotechnicznych przy użyciu zatwierdzonych formatów; monitoruj realizację projektu pod kątem zgodności z dokumentacją projektową, normami MKCK i lokalnymi przepisami/normami budowlanymi, zapewniając w razie potrzeby podjęcie działań naprawczych.
  • Oceniaj, zbieraj i kompiluj informacje techniczne dotyczące sektora hydraulicznego na Ukrainie, w szczególności w obwodach charkowskim, sumskim i połtawskim.
  • Bierzeć udział w przygotowaniu dokumentacji przetargowej (m.in. przedmiary robót, specyfikacje).
  • Bierzeć udział w przygotowaniu dokumentów umownych, w tym reklamowych, uszczegóławiających warunki płatności, wybór zwycięskiego wykonawcy według kryteriów oraz współpracujemy z Logistyką, która organizuje płatności według zmierzonych robót oraz zapewnia przestrzeganie procedur i poufności.
  • Nadzór nad wykonawcami pracującymi na placach budowy oraz przeprowadzanie kontroli jakości infrastruktury zainstalowanej przez MKCK.
  • Monitoruj i nadzoruj realizację, w szczególności prace zlecone, projektów związanych z energią w terenie oraz przygotowuj raporty z postępu prac.
  • Szkolej lub organizuj szkolenia dla użytkowników końcowych w zakresie obsługi i utrzymanie infrastruktury zainstalowanej przez MKCK.

Co oferujemy

    < li>Świetny zespół do współpracy i organizacja, na którą masz wpływ
  • Umowa o pracę zgodna z ukraińskim prawem pracy z elastycznymi warunkami pracy
  • Konkurencyjne wynagrodzenie od 51 000 do 74 000 UAH (brutto) ) przed opodatkowaniem
  • Ubezpieczenie medyczne dla Ciebie i członków rodziny pozostających na Twoim utrzymaniu
  • Kompleksowe możliwości wdrożenia i nauki
  • 20 dni corocznego płatnego urlopu
  • Dogodna lokalizacja biura w centrum miasta

ICRC jest pracodawcą zapewniającym równe szanse, dla którego bezpieczeństwo i ochrona personelu są priorytetem. Zachęcamy do ubiegania się o to stanowisko wykwalifikowani kandydaci ze wszystkich środowisk, w tym kandydaci niepełnosprawni. Cenimy także rozwój zawodowy naszych pracowników i oferujemy wspierające i włączające środowisko pracy. Więcej informacji znajdziesz na stronie http://www.icrc .org/.

O Tobie

Aby odnieść sukces jako inżynier ds. wody i siedlisk posiadający wiedzę z zakresu Inżynierii Wodnej na Wydziale Wodnym i Siedliskowym, powinieneś posiadać następujące kwalifikacje i doświadczenie oraz posiadać następujące cechy:

  • Obywatelstwo ukraińskie lub zezwolenie na pobyt stały na Ukrainie
  • Wykształcenie wyższe w dziedzinie inżynierii lądowej, konstrukcyjnej, hydrologiczno-hydraulicznej, architektury lub pokrewnej
  • 3-5 lat doświadczenia zawodowego w pokrewnej dziedzinie
  • Biegła znajomość języka (w piśmie i w mowie) w języku angielskim i ukraińskim
  • Doświadczenie w zarządzaniu 1–3 pracownikami wsparcia technicznego
  • Biegła obsługa programów rysunkowych w przypadku pracy w budownictwie i inżynierii wodnej
  • Dobra znajomość wody i inżynieria sanitarna lub budowlana
  • Umiejętność posługiwania się programem AutoCAD i pakietem do zarządzania projektami MS lub jego odpowiednikiem
  • Zmotywowana, silnie zaangażowana w pracę zespołową i zasady humanitarne
  • Elastyczny, entuzjastyczny i chętny do nauki
  • Umiejętność samodzielnej pracy, a także efektywnej pracy pod nadzorem
  • Umiejętność organizowania i ustalania priorytetów wielu zadań
  • Umiejętność pracować w zróżnicowanym zespole oraz nawiązywać i utrzymywać dobre relacje robocze w środowisku wieloetnicznym, wielokulturowym i multidyscyplinarnym

< silny>Zainteresowany? Tak? WTEDY APLIKUJ!

Prosimy przesłać swoje CV w języku angielskim wraz z listem motywacyjnym i oczekiwaniami dotyczącymi wynagrodzenia do Zespołu ds. Ludzi i Kultury MKCK. Proszę o opisanie swojego CV imieniem i nazwiskiem (imię NAZWISKO). Ponadto proszę wypełnić obowiązkowy kwestionariusz ICRC. Ankieta dostępna jest pod następującym linkiem: https://forms .office.com/e/APw3dvQMHJ. (Kliknij link lub skopiuj link do swojej przeglądarki internetowej.)

Twoja aplikacja zostanie rozpatrzona tylko po wypełnieniu kwestionariusza MKCK i przesłaniu CV w języku angielskim .

Termin składania wniosków: 1 listopada 2024 r.

W sprawie testów i rozmów kwalifikacyjnych skontaktujemy się wyłącznie z kandydatami spełniającymi powyższe kryteria. Układ scalonyRC zastrzega sobie prawo do rekrutacji kandydata odpowiadającego wymaganemu profilowi ​​przed upływem terminu.

Charków