Następna praca

Kierownik projektów informatycznych w EvoPlay

8 października

21 wyświetlenie

EvoPlay

EvoPlay

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

Co zrobisz:< br/>Praca z klientem: Głębokie zanurzenie się w domenie klienta w celu zaproponowania ulepszeń technicznych produktów i usług we współpracy z zespołu, koncentrując się na realizacji celów biznesowych klienta.Zarządzanie zadaniami: Planuj obciążenie zespołem według ustalonych priorytetów, zapewniając zgodność z celami biznesowymi klienta Raportowanie postępu: Dostarczaj menadżerowi raporty o wykonanych zadaniach i ogólnym statusie. projektu, informuj na czas o ryzykach i problemach.U

Co zrobisz:
< br/>Praca z klientem: Głębokie zanurzenie się w domenie klienta w celu zaproponowania ulepszeń technicznych produktów i usług we współpracy z zespołu, koncentrując się na realizacji celów biznesowych klienta.
Zarządzanie zadaniami: Planuj obciążenie zespołem według ustalonych priorytetów, zapewniając zgodność z celami biznesowymi klienta
Raportowanie postępu: Dostarczaj menadżerowi raporty o wykonanych zadaniach i ogólnym statusie. projektu, informuj na czas o ryzykach i problemach.
Ustawianie zadań: Ustal jasne zadania dla zespołu programistów, kontroli jakości i projektantów , monitoruj wykonanie i zgodność z wymaganiami.
Planowanie zasobów: Efektywnie planuj i rozdzielaj obciążenie zespołu, optymalizuj procesy pracy.
Moderowanie spotkań: Prowadź spotkania z interesariuszami technicznymi, właścicielami produktów i innymi zespołami, zapewniając produktywny dialog.
Monitorowanie postępu: Śledź status projektu, monitoruj realizację zadań, ustalaj priorytety i zapewniaj zgodność z terminy.

Kogo szukamy:

Doświadczenie: Co najmniej 1 rok na podobnym stanowisku kierownika projektu lub w zarządzaniu projektami.
Zarządzanie projektami: Wiedza z zakresu zarządzania projektami, metodologii, SDLC.
Narzędzia: Doświadczenie z Jira (do zarządzania zadaniami i projektami) oraz Confluence (do dokumentacji).
Wiedza techniczna: Podstawowa znajomość architektury klient-serwer w celu skutecznej komunikacji z zespołem technicznym.
Optymalizacja procesów:Możliwość wdrażania i konfigurowania procesów programistycznych, niezależnie od frameworka.
Umiejętności rozwiązywania problemów:Umiejętność podejmowania decyzji w warunkach niepewności, szybkiego reagowania na zmiany i koncentracji na poszukiwaniu rozwiązań.
Cechy przywódcze: Doświadczenie w tworzeniu zespołu, zarządzaniu jego pracą i wspieraniu motywacji.
Cechy osobiste:Inicjatywa, samodzielność, odpowiedzialność za wynik.

Dodatkowe korzyści:

Podstawowa wiedza z zakresu optymalizacji SEO.
Zrozumienie pracy z WordPressem.

Oferujemy:

Ubezpieczenie medyczne.
Rekompensata za 20 dni roboczych płatnego urlopu.
Płatne dni chorobowe i 12 dni chorobowych.
Centrum nauki i rozwoju z kursami dla pracowników.
Program rotacyjny.
Biblioteka samokształceniowa, dostęp do płatnych kursów.
Dyskusje grupowe i sesje indywidualne z psychologiem.

Kijów