Następna praca

Projektant UI/UX w Piche

30 sierpnia

45 wyświetleń

Piche

Piche

0 recenzji
Brak doświadczenia
Pełny etat

Opis stanowiskaCzy jesteś najbardziej KREATYWNYM PROJEKTANTEM UI/UX, jakiego znasz?Czy stworzenie NAJLEPSZEGO PRODUKTU jest Twoim priorytetem nr 1?Czy możesz przełożyć złożone wymagania dotyczące produktu na PROSTA obsługa użytkownika?Obowiązki: • Ściśle współpracuj z naszym zespołem programistów i menedżerami produktu, aby tworzyć i wdrażać innowacyjne projekty Ul/UX w celu zwiększenia zadowolenia użytkowników. • Rozwój osobowości użytkowników i ścieżki, które mają na celu zrozumienie i zajęci

Opis stanowiska

Czy jesteś najbardziej KREATYWNYM PROJEKTANTEM UI/UX, jakiego znasz?

Czy stworzenie NAJLEPSZEGO PRODUKTU jest Twoim priorytetem nr 1?

Czy możesz przełożyć złożone wymagania dotyczące produktu na PROSTA obsługa użytkownika?

Obowiązki:

Ściśle współpracuj z naszym zespołem programistów i menedżerami produktu, aby tworzyć i wdrażać innowacyjne projekty Ul/UX w celu zwiększenia zadowolenia użytkowników.

Rozwój osobowości użytkowników i ścieżki, które mają na celu zrozumienie i zajęcie się potrzebami użytkowników oraz ich słabymi punktami.

Przeprowadzanie badań użytkowników, testów użyteczności i >zbieraj opinie, aby ulepszyć projekty.

Współpracuj z naszymi zespołami ds. zarządzania produktami i rozwojem produktów w celu definiowania i wdrażania strong> rozwiązania projektowe dla naszego oprogramowania.

Przetłumacz złożone wymagania produktów na intuicyjne i funkcjonalne interfejsy użytkownika.

Wymagania:

• Minimum 2 lata doświadczenia jako Projektant UI/UX, najlepiej w oprogramowaniu rozwój.

• Znajomość standardowego oprogramowania UX, takiego jak Sketch, Axure, InVision, Figma, Adobe XD, Framer itp.

• Umiejętność jasnego i skutecznego przekazywania procesów projektowych, pomysłów i rozwiązań zespołom i interesariuszom.

silne portfolio udanych < strong>UX i inne projekty techniczne są niezbędne.

Oferujemy:

• Konkurencyjne wynagrodzenie, świadczenia i możliwości rozwoju.

• Przełomowe projekty o trwałym wpływie na branżę.

• Dynamiczne środowisko pracy i najnowocześniejsze zasoby.

PO PROSTU wyślij nam swoje PORTFOLIO KREATYWNE z TWOJE NAJLEPSZE PRODUKTY CYFROWE i DOŁĄCZ DO NASZEGO Utalentowanego ZESPOŁU!

Pełny etat