Specjalista ds. szkoleń i zarządzania programami nauczania (język francuski) w Lugera Ukraine

17 Oktober

14 wyświetleń

Lugera Ukraine

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

Witam.Oferujemy Państwu ofertę pracy u naszych partnerów Specjalista ds. szkoleń i administracji programów szkoleniowych (język francuski)< p> Trochę o nas. Lugera. People Republic to międzynarodowa firma rekrutacyjna, która dba o każdego kandydata i klienta.Trochę o firmie pracodawcy:Jeden z największych centrów usług biznesowych Lwowa i Ukrainy, których główną działalnością jest świadczenie usług z zakresu finansów, księgowości, zarządzania personelem, zarządzania treścią i monitoringu mediów

Witam.

Oferujemy Państwu ofertę pracy u naszych partnerów Specjalista ds. szkoleń i administracji programów szkoleniowych (język francuski)

< p> Trochę o nas. Lugera. People Republic to międzynarodowa firma rekrutacyjna, która dba o każdego kandydata i klienta.

Trochę o firmie pracodawcy:

Jeden z największych centrów usług biznesowych Lwowa i Ukrainy, których główną działalnością jest świadczenie usług z zakresu finansów, księgowości, zarządzania personelem, zarządzania treścią i monitoringu mediów społecznościowych dla oddziałów firm na całym świecie.

Firma oferuje:

  • edukację i szkolenia;
  • ubezpieczenie medyczne;
  • płatny urlop (28 dni w roku);
  • rozwój zawodowy i kariera;
  • roczny przegląd wynagrodzeń.

Główne obowiązki:< /p>

  • Administracja szkoleniami dla pracowników firmy
  • Tworzenie jednostek szkoleniowych w systemie, przesyłanie danych do iLearn, śledzenie poprzez ciągłą aktualizację informacji, testowanie i analizowanie wskaźników
  • Koordynacja problemów technicznych i koordynacja rozwiązań z odpowiednimi zespołami
  • Wsparcie użytkowników w przypadku problemów technicznych (odmowa dostępu, problemy z logowaniem)
  • li>
  • Ciągły przegląd kluczowych wskaźniki efektywności i praca nad doskonaleniem procesów

Główne wymagania:

  • Wcześniejsze projekty związane z doświadczeniem menedżerskim (preferowane)
  • < li>Znajomość języka francuskiego w mowie i piśmie (wysoki poziom) + znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w pracy z dużymi wolumenami danych (preferowane)
  • Znajomość pakietu MS Office

Kijów