Następna praca

Stażysta (Dział IT) w Kazaryan K., FOP

17 października

11 wyświetleń

Kazaryan K., FOP

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów
Część etatu

Opis firmyKim jesteśmyMiratech pomaga wizjonerom zmieniać świat. Jesteśmy globalną firmą świadczącą usługi IT i konsulting, łączącą innowacje w przedsiębiorstwach i start-upach. Dziś wspieramy transformację cyfrową niektórych z największych przedsiębiorstw na świecie. Współpracując zarówno z dużymi, jak i małymi graczami, pozostajemy w czołówce technologii, pozostajemy zwinni nawet jako światowy lider i tworzymy technologie, które pomagają naszym klientom w dalszym ulepszaniu ich działalności. J

Opis firmy

Kim jesteśmy

Miratech pomaga wizjonerom zmieniać świat. Jesteśmy globalną firmą świadczącą usługi IT i konsulting, łączącą innowacje w przedsiębiorstwach i start-upach. Dziś wspieramy transformację cyfrową niektórych z największych przedsiębiorstw na świecie. Współpracując zarówno z dużymi, jak i małymi graczami, pozostajemy w czołówce technologii, pozostajemy zwinni nawet jako światowy lider i tworzymy technologie, które pomagają naszym klientom w dalszym ulepszaniu ich działalności. Jesteśmy organizacją opartą na wartościach, a nasza kultura nieustannej wydajności umożliwiła ponad 99% projektów Miratech odniesienie sukcesu poprzez osiągnięcie lub przekroczenie celów w zakresie zakresu, harmonogramu i/lub budżetu od chwili naszego powstania w 1989 roku.

Miratech ma zasięg na 5 kontynentach i działa w ponad 25 krajach na całym świecie. Obecnie posiadamy centra badawczo-rozwojowe na Ukrainie, w Indiach, Polsce, Hiszpanii, Kanadzie i naszą siedzibę w USA. W miarę dalszej globalnej ekspansji obserwujemy, jak Indie, Stany Zjednoczone, Kanada, Argentyna i Brazylia szybko przekształcają się w kluczowe obszary wzrostu w sieci Miratech. Miratech zatrudnia prawie 1000 pełnoetatowych specjalistów, a nasza roczna stopa wzrostu przekracza 25%. Nasza kultura pracy ForeverRemote zapewnia najwyższą elastyczność związaną z pracą zdalną.

Opis stanowiska

Możesz dołączyć do zespołu Miratech poprzez nasz Program staży i otrzymać świetną szansę na rozpoczęcie kariery w dużej firmie
Da Ci to głęboki wgląd w Miratech, naszą strategię, działy i funkcje.
Nasi menedżerowie podzielą się z Tobą swoim doświadczeniem i poprowadzą Cię przez cały program stażu.

Obowiązki:

  • Konfigurowanie nowych komputerów, sieci i oprogramowania dla nowych pracowników
  • Zapewnienie wsparcia pracownikom IT poprzez odbieranie telefonów, przetwarzanie dokumentów i odpowiadanie na prośby użytkowników
  • Instalowanie systemów operacyjnych i innych aplikacji komputerowych na nowych komputerach
  • Wsparcie w utrzymaniu istniejących systemów komputerowych, w tym rozwiązywanie problemów ze sprzętem i oprogramowaniem
  • Świadczenie wsparcia technicznego w zakresie sprzętu i oprogramowania komputerowego

Kwalifikacje

  • Student kierunku technicznego wykładowcy
  • Poziom języka angielskiego średniozaawansowany lub wyższy
  • Umiejętność i chęć szybkiego uczenia się i ciągłego rozwoju

Kijów
Część etatu