Następna praca

Stażysta programista Node.js w Incora

1 września

24 wyświetlenia

Incora

Incora

0 recenzji
Brak doświadczenia
Lwów

Szukamy utalentowanego programisty Node.js, który dołączy do naszego zespołu i będzie rozwijał innowacyjne projekty z wykorzystaniem JavaScript, Node.js i różnych baz danych.Idealnie, jeśli musisz mieć pasję do programowania, świetne umiejętności miękkie i dobry angielski.Jest to stanowisko na pełen etat w naszym lwowskim biurze.Wymagania:Wymagania: Dobra znajomość Node.js Doskonała znajomość języka JavaScript Praca z bazami danych SQL/NoSQL (Redis, MongoDB i MSSQL)  Znajomość OOP Przy

Szukamy utalentowanego programisty Node.js, który dołączy do naszego zespołu i będzie rozwijał innowacyjne projekty z wykorzystaniem JavaScript, Node.js i różnych baz danych.

Idealnie, jeśli musisz mieć pasję do programowania, świetne umiejętności miękkie i dobry angielski.

Jest to stanowisko na pełen etat w naszym lwowskim biurze.

Wymagania:

Wymagania:

  •  Dobra znajomość Node.js
  •  Doskonała znajomość języka JavaScript
  •  Praca z bazami danych SQL/NoSQL (Redis, MongoDB i MSSQL)
  •  Znajomość OOP
  •  Przynajmniej średniozaawansowany poziom języka angielskiego (w mowie i piśmie)
  •  Chęć pracy i studiowania nowych technologii, podejść i najlepszych praktyk
  •  Dbałość o szczegóły

Będzie dodatkowym atutem:

  • Wiedza git/svn, REST i Web-Socket interfejsu Social Network API
  •  Licencjat z informatyki lub równoważny

Zadania:

  • Pisanie czystego i łatwego w utrzymaniu kodu przy użyciu Node.js
  •  Testowanie modułów i integracji
  •  Rozwój serwera część aplikacji
  •  Wdrażaj funkcjonalność back-endu zgodnie z wymaganiami
  •  Bądź na bieżąco z nowymi technologiami i najlepszymi praktykami
  • Komunikuj się z klientem i członkami zespołu
  • li>

Oferujemy:

  • członkostwo w Klubie IT
  •  18 dni urlopu + 8 dni płatnego urlopu
  •  Ubezpieczenie zdrowotne
  •  Rekompensata za szkolenia językowe
  •  Rekompensata za kursy edukacyjne, szkolenia i certyfikaty
  • < li> Wynagrodzenie za aktywność sportową
  •  Program mentorski
  •  Program uznania pracowników z nagrodami
  •  Klub biegowy
  •  Klub czytelniczy
  • < li> Przytulne i przyjazne zwierzętom biuro
  •  Cotygodniowe dni w biurze ze słodyczami i owocami
  •  Firmowy regał
  •  Biurowa strefa relaksu z PS4, VR, grami stołowymi i tenisem stołowym , aerohokej, mini piłkarzyki i drabinka gimnastyczna.

Szukamy osoby do gry w zespole!

Jesteś zainteresowany? Chętnie otrzymamy Twoje CV.

Lwów