Następna praca

Inżynier Flutter w Kevych Solutions

1 September

32 wyświetlenia

Kevych Solutions

0 recenzji
Brak doświadczenia
Lwów

Witajcie! Teraz poszukujemy silnego i doświadczonego Flutter Developera z ponad rocznym doświadczeniem na podobnym stanowisku. Jeśli jesteś proaktywny, otwarty i innowacyjny, ta praca będzie dla Ciebie idealna. Skontaktuj się z nami, nie możemy się doczekać, aż zobaczymy Cię w naszym szybko rozwijającym się zespole.Kluczowe obowiązki:Projektuj i buduj zaawansowane aplikacje wieloplatformowe;Zrozumienie procesu wydawania aplikacji dla Google Play i Apple App Store;Wiedza na temat interakcji z int

Witajcie! Teraz poszukujemy silnego i doświadczonego Flutter Developera z ponad rocznym doświadczeniem na podobnym stanowisku. Jeśli jesteś proaktywny, otwarty i innowacyjny, ta praca będzie dla Ciebie idealna. Skontaktuj się z nami, nie możemy się doczekać, aż zobaczymy Cię w naszym szybko rozwijającym się zespole.

Kluczowe obowiązki:

  1. Projektuj i buduj zaawansowane aplikacje wieloplatformowe;
  2. Zrozumienie procesu wydawania aplikacji dla Google Play i Apple App Store;
  3. Wiedza na temat interakcji z interfejsami API i usługami back-end w aplikacji mobilnej ;
  4. Udział w planowaniu sprintu i szacowaniu zadań;
  5. Ciągłe odkrywanie, ocenianie i wdrażanie nowych technologii w celu maksymalizacji efektywności rozwoju;
  6. Tworzenie dokumentacji projektowej;
  7. Tworzenie dokumentacji projektowej;
  8. li>
  9. Biorąc odpowiedzialność i własność za dostarczany kod i funkcje.

Wymagania:

  1. Ponad rok doświadczenia w tworzeniu rozwiązań mobilnych;
  2. biegłość w zakresie Flutter, FlutterFlow i Dart od ponad 1 roku;
  3. doświadczenie w tworzeniu i wdrażaniu natywnych aplikacji na iOS i Androida;
  4. znajomość CI/CD procesy i narzędzia;
  5. Dobra znajomość zasad programowania obiektowego (OOP) i SOLID;
  6. biegła znajomość Git i przepływu Git;
  7. Poziom średni lub wyższy języka angielskiego;
  8. Doświadczenie w metodyce Scrum.

Oferujemy:

  1. Konkurencyjne wynagrodzenie ;
  2. Możliwości rozwoju i ścieżka kariery;
  3. Elastyczny grafik pracy;
  4. Regularna ocena wyników;
  5. Wakacje i zwolnienia chorobowe;
  6. Wyposażenie techniczne zapewniające komfortową pracę.

Korzyści:

  1. Rabaty i bony;< /li>
  2. Dobrze wyposażone biuro;
  3. Długotrwała współpraca;
  4. Wewnętrzny program poleceń;
  5. W pełni pokryte lub opłacone indywidualne podatki od przedsiębiorczości;< /li>
  6. Pakiety prezentowe na ważne daty.

Proces pracy:

  1. Wdrażanie zespołu i projektu;
  2. Jakościowe zarządzanie projektami;
  3. Elastyczne i adaptacyjne podejście do pracy;
  4. Zarządzanie wiedzą i szkolenia;
  5. Wysokiej jakości publikacje projektów po SDLC.< /li>

Lwów