Kierownik sprzedaży biletów do teatru w EXCLUSIVE, Teatralnoe agenstvo

20 September

17 wyświetleń

EXCLUSIVE, Teatralnoe agenstvo

0 recenzji
Brak doświadczenia
Odesa

Agencja Koncertowo-Teatralna „Exclusive” poszukuje energicznego i zmotywowanego Menedżera Sprzedaży Biletów do Teatru. Nasza firma specjalizuje się w organizacji i sprzedaży biletów na najlepsze spektakle teatralne, koncerty i inne wydarzenia kulturalne. Obowiązki: doradzanie klientom w sprawie dostępnych wydarzeń, miejsc i cen biletówskuteczne negocjacje z potencjalnymi klientami w celu zawarcia umów biletowychprowadzenie dokumentacji sprzedaży i raportowaniezapewnianie wysoki poziom zadowolen

Agencja Koncertowo-Teatralna „Exclusive” poszukuje energicznego i zmotywowanego Menedżera Sprzedaży Biletów do Teatru. Nasza firma specjalizuje się w organizacji i sprzedaży biletów na najlepsze spektakle teatralne, koncerty i inne wydarzenia kulturalne.

Obowiązki:

  • doradzanie klientom w sprawie dostępnych wydarzeń, miejsc i cen biletów
  • skuteczne negocjacje z potencjalnymi klientami w celu zawarcia umów biletowych
  • prowadzenie dokumentacji sprzedaży i raportowanie
  • zapewnianie wysoki poziom zadowolenia klientów poprzez zapewnienie wysokiej jakości wsparcia i odpowiadanie na pytania

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymagane
  • wiedza lub zainteresowanie sztukami performatywnymi i wydarzeniami kulturalnymi
  • umiejętność efektywnej pracy w zespole i samodzielnie
  • < li>odpowiedzialność i orientacja na wyniki
  • pewny siebie użytkownik komputera
  • umiejętność pracy z systemami CRM będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • konkurencyjny system wynagrodzeń i premii
  • możliwość rozwoju kariery i rozwoju zawodowego
  • przyjazną i pozytywną atmosferę pracy
  • dogodny grafik od 10:00 do 18:00 00:00 w piątek, sobotę i niedzielę wolne;
  • darmowe bilety na wydarzenia:
  • możliwość wyjścia za kulisy, porozmawiania z gwiazdami.

Jeśli chcesz pracować w stymulującym i kreatywnym środowisku, w którym możesz realizować swoje umiejętności zawodowe i być częścią świata kultury, czekamy na Ciebie!

Wyślij swoje CV na nasz adres e-mail:

Z przyjemnością podzielimy się z Tobą naszą pasją do sztuki teatralnej i będziemy współpracować, aby osiągnąć wspólne cele.

https://www.facebook.com/ExclusiveOdessa /videos/?ref=page_internal link do strony firmowej na Facebooku;

https://www.instagram.com/exclusive_concert /< /a> link do strony firmowej na Instagramie;

http://exclusive.ua/ — więcej o nas na stronie.

Odesa