Następna praca

Menedżer marketingu cyfrowego B2B w Craft Innovations

20 września

12 wyświetleń

Craft Innovations

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

Craft Innovations to globalna firma zajmująca się badaniami klientów i projektowaniem produktów. Pomagamy przedsiębiorstwom i startupom weryfikować hipotezy dotyczące produktów, odkrywać potrzeby klientów oraz projektować produkty i usługi, z których ludzie chętnie korzystają i za które płacą.Szukamy menedżera ds. marketingu cyfrowego B2B, który dołączy do zespołu. Do głównych obowiązków będzie należało pozyskiwanie nowych leadów poprzez promocję firmy w sieciach społecznościowych, przestrzeni i

Craft Innovations to globalna firma zajmująca się badaniami klientów i projektowaniem produktów. Pomagamy przedsiębiorstwom i startupom weryfikować hipotezy dotyczące produktów, odkrywać potrzeby klientów oraz projektować produkty i usługi, z których ludzie chętnie korzystają i za które płacą.

Szukamy menedżera ds. marketingu cyfrowego B2B, który dołączy do zespołu. Do głównych obowiązków będzie należało pozyskiwanie nowych leadów poprzez promocję firmy w sieciach społecznościowych, przestrzeni internetowej oraz organizowanie kampanii reklamowych w kanałach cyfrowych.

Zadania na stanowisku

– Przygotowywanie i wdrażanie strategii SMM, planowanie treści i kampanii promocyjnych.
– Planowanie i tworzenie treści tekstowych i wizualnych dla sieci społecznościowych.
– Konfiguracja targetowanych reklam na Facebooku i LinkedIn oraz analiza ich skuteczności.
– Przygotowanie lead magnets, case study, ofert promocji produktów i generowania leadów.
– Promocja obu wydarzeń firmowych, webinaria na temat media społecznościowe.Utrzymanie stron firmowych (publikowanie aktualności, case study, aktualizacje, wsparcie).
– Konfiguracja reklamy w Google Ads, współpraca z agencją w zakresie SEO i PPC.
– Analiza efektywności marketingu kampanie, krajobraz konkurencyjny i raportowanie osiągniętych wyników.

Wymagania

– ponad 2 lata doświadczenia w B2B marketing cyfrowy.
– Poziom języka angielskiego – minimum B2 (wyższy średniozaawansowany)
– Doświadczenie w pracy w branży kreatywnej, outsourcingu IT i agencjach marketingowych będzie dodatkowym atutem.
– Doświadczenie w North Rynek amerykański będzie mocnym plusem
– Doświadczenie w zarządzaniu stronami korporacyjnymi w sieciach społecznościowych.
– Umiejętność konfiguracji i uruchamiania reklam targetowanych na Facebooku, LinkedIn, Google Ads.
– Znajomość podstaw optymalizacji wyszukiwarek i promocji SEO stron internetowych.
– Analiza skuteczności kampanii reklamowych i raportowanie wyników.
– Kreatywne podejście, inicjatywa i chęć eksperymentowania.
– Znajomość narzędzia: Google Ads, GA, Facebook/Meta BM, LinkedIn Ads, SemRush, LikeWeb, SerpStat.

Rola KPI  (kluczowe wskaźniki, na których się skupiamy)

Ilość MQL
– Wzrost ruchu organicznego
– Koszt na MQL

Co oferujemy

– 100% pracę zdalnąDuży WOM (płatne urlopy) / zwolnienia lekarskie / płatne urlopy
– Podatek dochodowy jest na nas
– Budżet edukacyjny (po okresie próbnym)
– Możliwość rozwoju zawodowego
– Przyjazny i wspierający zespół

Kontakt
Aplikuj na platformie lub wyślij swoje CV + list motywacyjny z pożądanym miesięcznym dochodem na adres [email protected].

Kijów