Następna praca

Administrator testów w EZdorovya

14 października

29 wyświetleń

EZdorovya

EZdorovya

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

eZdorovya to przedsiębiorstwo informatyczne odpowiedzialne za rozwój i realizację największych na Ukrainie projektów z zakresu elektronicznego systemu opieki zdrowotnej eZdrowie — reforma medycynyKluczowym zadaniem eZdorovya jest zbudowanie stabilnego, politycznie niezależny, bezpieczny elektroniczny system opieki zdrowotnej zdrowie, a także stworzyć warunki dla rozwoju wolnego i konkurencyjnego rynku usług informatycznych w medycynie oraz możliwości interakcji z centralną bazą danych eZdrowieAd

eZdorovya to przedsiębiorstwo informatyczne odpowiedzialne za rozwój i realizację największych na Ukrainie projektów z zakresu elektronicznego systemu opieki zdrowotnej eZdrowie — reforma medycyny

Kluczowym zadaniem eZdorovya jest zbudowanie stabilnego, politycznie niezależny, bezpieczny elektroniczny system opieki zdrowotnej zdrowie, a także stworzyć warunki dla rozwoju wolnego i konkurencyjnego rynku usług informatycznych w medycynie oraz możliwości interakcji z centralną bazą danych eZdrowie

Administrator procesu testowania< /p>

Główne zadania:

  • Przyjmowanie i przetwarzanie wniosków o przeprowadzenie testów od operatorów systemów
  • Tworzenie i zarządzanie harmonogramem testów systemu
  • Tworzenie dokumentacji na podstawie wyników testów systemów
  • Konsultacje z operatorami systemów w kwestiach przyłączenia do ESOZ DBS
  • Zawarcie umów o przyłączenie systemów do ESOZ DBS
  • Praca z dokumentacją urzędową (sporządzanie wniosków, odpowiedzi na pisma urzędowe)
  • Zawieranie umów z operatorami systemów w zakresie świadczenia usług informacyjnych i doradczych
  • Zarządzanie systemem proces zatwierdzania nowych wydań wymagań technicznych dla systemów
  • Aktualizacja informacji na dashboardach Power BI
< p>Oczekujemy od Ciebie:

  • Doświadczenie w pracy z dokumentami urzędowymi
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami Google
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami JIRA, Confluence, Slack, ASKOD będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole;
  • Kursy języka angielskiego na koszt firmy;
  • Praca urzędowa i gwarancje zgodnie z Kodeksem Pracy;
  • Biuro w pobliżu stacji metra Majdan Nezalezhnosti;
  • Praca 80% zdalnie, 20% w biurze;
  • Praca godziny 5/2 od 9:00 do 18:00

Kijów