Następna praca

Inżynier wsparcia technicznego w Yunivest Promo Park

8 жовтня

19 wyświetleń

Yunivest Promo Park

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

Firma "Univest Promo Park" jest wiodącym dostawcą usług w branży reklamy drukowanej i poligrafii. Specjalizujemy się w tworzeniu wysokiej jakości i innowacyjnych rozwiązań dla naszych klientów. W związku z powiększeniem naszego zespołu poszukujemy doświadczonych i utalentowanych specjalistów na stanowisko Administrator Systemu.Wymagania:Podobne stanowisko od 1 roku;Dogłębna znajomość sprzętu PC, systemu operacyjnego Windows, usług infrastruktury Windows (AD, DNS, DHCP, usług terminalowych);Diagn

Firma "Univest Promo Park" jest wiodącym dostawcą usług w branży reklamy drukowanej i poligrafii. Specjalizujemy się w tworzeniu wysokiej jakości i innowacyjnych rozwiązań dla naszych klientów. W związku z powiększeniem naszego zespołu poszukujemy doświadczonych i utalentowanych specjalistów na stanowisko Administrator Systemu.

Wymagania:

  • Podobne stanowisko od 1 roku;
  • Dogłębna znajomość sprzętu PC, systemu operacyjnego Windows, usług infrastruktury Windows (AD, DNS, DHCP, usług terminalowych);
  • Diagnostyka i rozwiązywanie problemów w działaniu systemów operacyjnych, oprogramowania biurowego, połączeń sieciowych.

Zadania:

  • Konfiguracja i przygotowanie sprzętu komputerowego dla użytkowników;
  • Wsparcie techniczne sprzętu sieciowego i sprzętu biurowego;
  • Diagnostyka i rozwiązywanie problemów technicznych związanych ze sprzętem, oprogramowaniem i połączeniami sieciowymi.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do Twojego doświadczenia i umiejętności;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Komfortowe środowisko pracy;
  • Grafik od godz. Pon.-pt. 18.09 lub 17.08 według Twojego wyboru;
  • Nie zdalnie.

Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do naszego zespołu i posiadasz wszystkie niezbędne umiejętności i wymagania, chętnie otrzymamy Twoje CV. Dołącz do nas i stań się częścią odnoszącego sukcesy i kreatywnego zespołu Univest.

Kijów