Następna praca

Menedżer ds. obsługi klienta w Frozeneon

8 October

19 wyświetleń

Frozeneon

Frozeneon

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

Szukamy działu obsługi klienta na rynku skórek CS:GO/Dota!< strong style="font-weight: 700">Zadania:Korespondencja z klientamiInterakcja z zespołem produktowymPraca z funkcjonalnością panelu administracyjnego na stroniePrzetwarzanie i wyszukiwanie płatności użytkowników, monitorowanie statusu płatnościPraca z tabelami: prowadzenie tabel z informacjami o płatnościach użytkownikówMonitorowanie i analiza działalności oszustwRozwiązywanie problemów użytkowników bezpośrednio związanych z wyszukiwanie

Szukamy działu obsługi klienta na rynku skórek CS:GO/Dota!

< strong style="font-weight: 700">Zadania:

  • Korespondencja z klientami
  • Interakcja z zespołem produktowym
  • Praca z funkcjonalnością panelu administracyjnego na stronie
  • Przetwarzanie i wyszukiwanie płatności użytkowników, monitorowanie statusu płatności
  • Praca z tabelami: prowadzenie tabel z informacjami o płatnościach użytkowników
  • Monitorowanie i analiza działalności oszustw
  • Rozwiązywanie problemów użytkowników bezpośrednio związanych z wyszukiwaniem i pracą w bazie danych
  • Praca z dużą ilością informacji (regularny i szczegółowy przegląd informacji publikowanych na czatach i kanałach służbowych)

Wymagania:

  • Angielski średniozaawansowany i wyższy
  • Doświadczenie w grach, szczególnie doświadczenie i zrozumienie trendy - Counter-Strike
  • Chęć nauki i rozwoju
  • Szybkie przyswajanie nowych informacji w dużych ilościach

< p>Co oferujemy:

  • Doświadczenie w pracy w profesjonalnym zespole ludzi o podobnych poglądach, zawsze gotowych dzielić się swoją wiedzą i umiejętnościami; li>
  • Możliwość pracy nad międzynarodowymi produktami GameDev, które zgromadziły wokół swojego ekosystemu miliony graczy z całego świata!
  • Płatne urlopy i zwolnienia lekarskie;
  • Możliwość pracy zdalnej – nasz zespół z sukcesem pracuje na całym świecie.

Kijów