Następna praca

Targetolog w Push

14 października

23 wyświetlenia

Push

Push

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

Opis stanowiskaPoznajmy się! Jesteśmy TOLAKAN, nową, ale doświadczoną firmą marketingową. Zajmujemy się prowadzeniem projektów SMM, opracowywaniem i wprowadzaniem na rynek produktów własnych i informacyjnych oraz produkcją innych. Jeżeli masz doświadczenie w Target i chcesz rozwijać się w tym kierunku, pracując w młodym, ambitnym zespole w centrum Kijowa, ta oferta jest dla Ciebie)Czego oczekujemy:< ul>Masz co najmniej roczne doświadczenie z Facebookiem (Meta) i szczęście;Umiesz analizować otrzy

Opis stanowiska

Poznajmy się! Jesteśmy TOLAKAN, nową, ale doświadczoną firmą marketingową. Zajmujemy się prowadzeniem projektów SMM, opracowywaniem i wprowadzaniem na rynek produktów własnych i informacyjnych oraz produkcją innych. Jeżeli masz doświadczenie w Target i chcesz rozwijać się w tym kierunku, pracując w młodym, ambitnym zespole w centrum Kijowa, ta oferta jest dla Ciebie)

Czego oczekujemy:

< ul>
  • Masz co najmniej roczne doświadczenie z Facebookiem (Meta) i szczęście;
  • Umiesz analizować otrzymywane dane i na ich podstawie skalować kampanie reklamowe;
  • Ciągle studiujesz algorytmy Meta, PPC lub push i wykorzystujesz nową wiedzę w optymalizacji;
  • Gotowy dać z siebie 100% i pobić rekordy zysków.
  • Kim jesteśmy?

    • Nowa agencja z doświadczonymi specjalistami (marketerami, menadżerami treści, redaktorami) z ponad 10-letnim doświadczeniem
    • Współpracujemy z szeroką gamą różnorodnych dziedziny
    • Uczymy pracy systemowej, wzrostu i rozwoju specjalistów, a nie zarabiania „na chwilę”;
    • Zainteresowania Twoim prof. realizacji i osiągnięć zawodowych;
    • Inwestujemy w szkolenia i rozwijamy naszych TOPów.

    Co oferujemy?

    • Stabilne płatności, stawka + % sprzedaży;
    • Praca w biurze w centrum Kijowa;
    • Najlepsze warunki do rozwoju i realizacji swojego potencjału zawodowego;
    • Przejrzyste i łatwe przejście na wyższe stanowiska;
    • Comiesięczne budowanie zespołu i premie.

    U nas znajdziesz nowy poziom stabilności finansowej i grono podobnie myślących ludzi, którzy naprawdę kocham to, co robią. Jeśli tego właśnie szukasz - przyjdź do nas) Wyślij swoje CV i dopisz w tytule „Chcę być częścią zespołu”, abyśmy mieli pewność, że dokładnie przeczytałeś i widzisz siebie na tym stanowisku. ?W celu szybkiej komunikacji zostaw link do swojego tg, a my wyślemy zadanie testowe)

    Czekamy w zespole)

    Kijów