Następna praca

Partner biznesowy ds. zakupów w Wix

14 października

24 wyświetlenia

Wix

Wix

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

Opis stanowiskaWspółpraca z wewnętrznymi interesariuszami , aby zrozumieć ich potrzeby i wymagania w zakresie zamówień, kwestionować te potrzeby, aby zapewnić najlepszą komercyjną wartość dodanąNegocjuj umowy, ceny i warunki z dostawcami aby zabezpieczyć najlepszą wartość dla Wix, utrzymując silne relacje z wewnętrznymi interfejsami i dostawcamiPosiadaj proces zaopatrzenia i zarządzaj nim, od zaopatrzenia do kontraktu wykonanieProwadź kilka kategorii zakupów we wszystkich europejskich witrynach

Opis stanowiska

  • Współpraca z wewnętrznymi interesariuszami , aby zrozumieć ich potrzeby i wymagania w zakresie zamówień, kwestionować te potrzeby, aby zapewnić najlepszą komercyjną wartość dodaną
  • Negocjuj umowy, ceny i warunki z dostawcami aby zabezpieczyć najlepszą wartość dla Wix, utrzymując silne relacje z wewnętrznymi interfejsami i dostawcami
  • Posiadaj proces zaopatrzenia i zarządzaj nim, od zaopatrzenia do kontraktu wykonanie
  • Prowadź kilka kategorii zakupów we wszystkich europejskich witrynach Wix
  • Współpraca z podmiotami finansowymi, prawnymi i innymi zainteresowanymi stronami w celu zapewnienia zgodności z wymogami regulacyjnymi, warunkami umów i politykami wewnętrznymi
  • Zarządzaj złożonymi projektami zaopatrzeniowymi angażującymi różnych interesariuszy, śledząc drobne szczegóły i jednocześnie widząc szerszą perspektywę

Kwalifikacje< /p>

  • ponad 5 lat doświadczenia w zakupach, najlepiej w dużych, globalnych firmach
  • Udokumentowane doświadczenie w skutecznym zarządzaniu procesami zaopatrzenia, negocjowaniu umów i rozwijaniu relacji z dostawcami
  • Doskonałe umiejętności negocjacyjne i komunikacyjne, zarówno w języku ukraińskim, jak i angielskim, z umiejętnością budowania i utrzymywania skutecznych relacji z interesariuszami wewnętrznymi i zewnętrznymi
  • Myślący strategicznie, potrafiący dostosować strategie zaopatrzenia do celów biznesowych
  • Zorientowany na wyniki, z naciskiem na osiągnięcie oszczędności kosztów i wydajności procesu
  • Gracz zespołowy współpracujący, który może współpracować między funkcjami i wpływać na interesariuszy na wszystkich poziomach
  • Doskonałe umiejętności rozwiązywania problemów z proaktywnym podejściem do rozwiązywania problemów
  • Możliwość dostosowania i elastyczność w szybko zmieniającym się i rozwijającym się środowisku biznesowym
  • Znajomość systemów ERP — atut

O zespole

Jesteśmy Grupą Finansową Wix. Nadzorujemy wszystkie transakcje finansowe w Wix, co obejmuje nadzór nad zarządzaniem finansami firmy, partnerstwami zewnętrznymi i nie tylko. Jesteśmy dużą globalną grupą pełniącą różne role, w tym ds. finansów i zakupów, zaopatrzenia i rozwoju biznesu finansuj The Wix Way, co oznacza, że ​​jesteśmy profesjonalistami w tym, co robimy, ale wciąż znajdujemy czas na zabawę i naukę nowych rzeczy.

O Wix

Wix umożliwia tokażdemu, kto odniesie sukces w Internecie.

Od 2006 roku zatrudniamy około 5500 pracowników w 22 krajach, wprowadziliśmy na rynek ponad 40 produktów i obsługujemy ponad 243 miliony użytkowników i ich gości na całym świecie.

W Wix zachęcamy Cię do wprowadzania innowacji, nietradycyjnego rozwoju i współpracy. Działamy w małych zespołach, które ściśle ze sobą współpracują na wysokim poziomie.

Jesteśmy dumni, że jesteśmy pracodawcą zapewniającym równe szanse.  Wix został zbudowany wokół idei, że każdy ma prawo odnieść sukces w Internecie. Ta sama wizja definiuje nas jako pracodawcę: tworzenie środowiska pracy, w którym każdy jest mile widziany i każdy ma prawo do odniesienia sukcesu.

Kijów