Administrator systemu (specjalista ds. komunikacji elektronicznej) w Adamant, TOV

20 September

15 wyświetleń

Adamant, TOV

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

Firma „Adamant” jest jedną z pierwszych firm internetowych i jest znana na rynku telekomunikacyjnym Ukrainy od 32 lat. Baza techniczna firmy Adamant jest w stanie zapewnić realizację wszelkich projektów w branży z zakresu telekomunikacji - zarówno programowej, jak i technicznej, do wdrożenia kompleksowego podejścia w świadczeniu usług.W tej chwili posiadamy wolne stanowisko: administrator systemu( specjalista ds. komunikacji elektronicznej) Twoje obowiązki:monitorowanie sieci i usług telekomunik

Firma „Adamant” jest jedną z pierwszych firm internetowych i jest znana na rynku telekomunikacyjnym Ukrainy od 32 lat. Baza techniczna firmy Adamant jest w stanie zapewnić realizację wszelkich projektów w branży z zakresu telekomunikacji - zarówno programowej, jak i technicznej, do wdrożenia kompleksowego podejścia w świadczeniu usług.

W tej chwili posiadamy wolne stanowisko: administrator systemu( specjalista ds. komunikacji elektronicznej)

Twoje obowiązki:

  • monitorowanie sieci i usług telekomunikacyjnych;

  • wstępna diagnostyka stwierdzonych usterek;

  • doradzanie abonentom w zakresie usług spółki (usługi internetowe „dedykowane linie”, domeny, poczta, hosting, kolokacja, VPS, dedykowane).

Główne wymagania wobec kandydatów:

  • wykształcenie wyższe (preferowane w kierunku telekomunikacja);

  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem;

  • umiejętność pracy z systemami operacyjnymi typu UNIX ( tryb CLI);

  • podstawowa znajomość modelu OSI;

  • znajomość protokołów stosu TSR/IR;

  • zrozumienie zasad działania i schematu systemów DNS;

  • zrozumienie zasad działania serwerów WEB (zrozumienie protokołu HTTP protokół);

  • biegła znajomość języka ukraińskiego, podstawowa znajomość technicznego języka angielskiego;

  • odpowiedzialność, towarzyskość, punktualność, umiejętność umiejętność pracy w zespole, chęć rozwoju i zdobywania nowej wiedzy, inicjatywa.

    Warunki pracy:

  • oficjalne zatrudnienie i gwarancje socjalne zgodnie z Kodeksem pracy Ukrainy;

  • harmonogram pracy: dzień na trzy.

Oferujemy:

  • < p>konkurencyjne i terminowe wynagrodzenie za kartę, stawka + premia (,(sp.  od 20 000 tysięcy hrywien, + premie. w zależności od kwalifikacji);

  • możliwość rozwoju zawodowego i kariery;

  • własna siłownia;

  • stołówka dla pracowników firmy;

  • usługa dostępu do Internetu (o ile mieszkasz w zasięgu działania firmy).
    < /strong>

Jeśli jesteś gotowy, aby zostać częścią naszego zespołu, czekamy na Twoje CV!

Kijów