Następna praca

Specjalista ds. wsparcia w Agile Fuel

22 października

10 wyświetleń

Agile Fuel

Agile Fuel

0 recenzji
Brak doświadczenia
Charków

Nasz klient to wiodąca firma zajmująca się tworzeniem gier, znana z tworzenia wciągających wrażeń z gier. Kierując się pasją do innowacji i zaangażowaniem w jakość, stara się tworzyć wyjątkowe gry, które przemawiają do graczy na całym świecie. Silny zespół programiści, artyści i projektanci tworzą wysokiej jakości grafikę, wciągającą rozgrywkę i ciekawe historie. Koncentrując się na grach mobilnych, firma stara się przesuwać granice interaktywnej rozrywki, oferując graczom w każdym wieku niezapo

Nasz klient to wiodąca firma zajmująca się tworzeniem gier, znana z tworzenia wciągających wrażeń z gier. Kierując się pasją do innowacji i zaangażowaniem w jakość, stara się tworzyć wyjątkowe gry, które przemawiają do graczy na całym świecie.

 Silny zespół programiści, artyści i projektanci tworzą wysokiej jakości grafikę, wciągającą rozgrywkę i ciekawe historie. Koncentrując się na grach mobilnych, firma stara się przesuwać granice interaktywnej rozrywki, oferując graczom w każdym wieku niezapomniane wrażenia z gry.

Poszukujemy dla zorientowanego na szczegóły i odpowiedzialnego Specjalisty ds. wsparcia, który pomoże utrzymać wysoki standard komunikacji z użytkownikami.

Wymagania:

  • Duża dbałość o szczegóły i umiejętność wykonywania instrukcji;
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne i poczucie odpowiedzialności;
  • Umiejętność pracy w zespół i dostosować się do różnych sytuacji;
  • Chęć rozwoju w dziedzinie wsparcia;
  • Co najmniej poziom średniozaawansowany języka angielskiego.

Zadania:

  • Odpowiadanie na opinie użytkowników przy użyciu szablonów w Google Play, App Store i Huawei AppGallery;
  • Przestrzeganie wytycznych w celu udzielania dokładnych i terminowych odpowiedzi;
  • Utrzymywanie standardów firmy pozytywny wizerunek poprzez jasną i profesjonalną komunikację z użytkownikami.

Warto mieć:

  • Doświadczenie w obszarze obsługi klienta;
  • Zainteresowanie branżą gier i zrozumienie jej dynamiki.

Oferujemy:

  • Szkolenia i bieżące wsparcie;
  • 100% praca zdalna;
  • 15 dni roboczych płatnego urlopu;
  • 5 pracy dni płatnego zwolnienia lekarskiego;
  • Przyjazny i zaangażowany profesjonalny zespół.

Charków