Następna praca

Menedżer sprzedaży w QRS Europe

22 października

11 wyświetleń

QRS Europe

QRS Europe

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

Chcesz się rozwijać pracując zdalnie w dynamicznej firmie?Gotowy (gotowy), aby dobrze zarabiać i aktywnie ćwiczyć angielski? W związku z aktywnym rozwojem firma poszukuje kandydatów na stanowisko kierownika sprzedaży.Firma jest liderem na rynku imigracji biznesowej w Europie. Zadania: < p style="font-style: normal; grubość czcionki: 400; dekoracja tekstu: brak">— Zdalna praca z połączeniami przychodzącymi— Pracuj z gorącymi aplikacjami lub potencjalnymi klientami anglojęzycznymi bez wywoływania

Chcesz się rozwijać pracując zdalnie w dynamicznej firmie?

Gotowy (gotowy), aby dobrze zarabiać i aktywnie ćwiczyć angielski?

W związku z aktywnym rozwojem firma poszukuje kandydatów na stanowisko kierownika sprzedaży.

Firma jest liderem na rynku imigracji biznesowej w Europie.

Zadania:

< p style="font-style: normal; grubość czcionki: 400; dekoracja tekstu: brak">— Zdalna praca z połączeniami przychodzącymi

— Pracuj z gorącymi aplikacjami lub potencjalnymi klientami anglojęzycznymi bez wywoływania zimnej bazy.

Wymagania:

— Będziesz pasować, JEŚLI masz dobre doświadczenie w obsłudze klienta i sprzedaży,

minimum UPPER średniozaawansowany angielski, B2.

Wielu zadowolonych klientów!

Szybko rozwijająca się firma!

Możliwość zrobienia kariery i zarobienia fajnych pieniędzy!

Kijów