Następna praca

Menedżer wsparcia w Datawiz.io

7 września

20 wyświetleń

Datawiz.io

Datawiz.io

0 recenzji
400 - 600$
Brak doświadczenia
Czerniowce

7 września 2024 r Menedżer wsparcia Czerniowce Datawiz.io to firma informatyczna produktowa, która rozwija usługi online w zakresie analizy danych i automatyzacji procesów w handlu detalicznym. Naszymi klientami są sieci supermarketów, stacje benzynowe i apteki w ponad 17 krajach świata. Poszukujemy specjalisty do hybrydowego formatu pracy, który posiada umiejętności skutecznej komunikacji z klientami, biegle włada językiem angielskim i jest gotowy do odwiedzenia naszego biura w Czer

7 września 2024 r

Menedżer wsparcia

Czerniowce

Datawiz.io to firma informatyczna produktowa, która rozwija usługi online w zakresie analizy danych i automatyzacji procesów w handlu detalicznym. Naszymi klientami są sieci supermarketów, stacje benzynowe i apteki w ponad 17 krajach świata.

Poszukujemy specjalisty do hybrydowego formatu pracy, który posiada umiejętności skutecznej komunikacji z klientami, biegle włada językiem angielskim i jest gotowy do odwiedzenia naszego biura w Czerniowcach. Jeśli nie masz doświadczenia, ale jesteś otwarty na nowe wyzwania, cenisz rozwój i szukasz możliwości rozwoju razem z nami - czekamy na Ciebie w naszym zespole!

Oferujemy:

  • godziwe wynagrodzenie finansowe z regularną oceną;
  • ciekawe zadania i możliwość realizacji swoich pomysłów w ramach projektu;
  • imprezy firmowe, a mianowicie: imprezy integracyjne, imprezy firmowe i comiesięczne wydarzenia (wieczór gier planszowych, oglądanie filmu, wycieczki przyrodnicze itp.);
  • trening sprawnościowy i walki wręcz w biurze;
  • elastyczny grafik pracy;
  • nowoczesne biuro w centrum miasta z tenisem stołowym i Xboxem;
  • dostępność komfortowo wyposażonego schronu na wypadek nalotów.

Niezbędne umiejętności:

  • biegła znajomość języka ukraińskiego i angielskiego (poziom nie niższy niż B2);
  • szczerość i otwartość;
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne/jasne formułowanie myśli;
  • umiejętność wyjaśniania skomplikowanych rzeczy prostymi słowami;
  • posiadanie rozwiniętej kompetencji w zakresie informacji zwrotnej;
  • umiejętność wykonywania wielu zadań jednocześnie i skutecznego ustalania priorytetów;
  • umiejętność pracy w zespole.

Twoje obowiązki:

  • bezbłędna znajomość usług firmy;
  • prezentowanie usług i prowadzenie szkoleń dla klientów;
  • odpowiadać na pytania klientów i pomagać im we wdrażaniu usług do procesów pracy;
  • poruszać się po wszystkich procesach obsługi klienta (podłączenie, przesyłanie danych, szkolenia i korzystanie z usług);
  • tworzyć dokumentację edukacyjną;
  • przedstawiają opinie i raporty dotyczące komunikacji.

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie w pracy w obszarach sprzedaży, handlu detalicznego, IT;
  • umiejętności tworzenia i prowadzenia prezentacji;
  • wykształcenie techniczne, ekonomiczne.

Jeśli chcesz być częścią odnoszącego sukcesy zespołu, zostaw nam opinię, a my skontaktujemy się z Tobą! :)

Przetłumaczone przez Google

400 - 600$
Czerniowce