Następna praca

Analityk sportowy (stacja Kontraktova) w PowerPlay

5 września

34 wyświetlenia

PowerPlay

PowerPlay

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów
Pełny etat

PowerPlay to wiodący gracz w branży sportowej, dążący do osiągnięcia maksymalnej wydajności i innowacyjność. Nasz Dział Środkowy jest jednym z kluczowych, w którym skupiają się specjaliści i analitycy sportowi, stale poszukujący możliwości rozwoju i optymalizacji procesów. Wakat Analityk sportowy CZEGO OCZEKUJEMY OD CIEBIE: Doświadczenia z różnymi typami zakładów (zwykłe, ekspresowe, systemy itp.).  Zrozumienie rynku zakładów bukmacherskich i jego głównych trendów. Dogłębne zrozumienie jednego l

PowerPlay to wiodący gracz w branży sportowej, dążący do osiągnięcia maksymalnej wydajności i innowacyjność. Nasz Dział Środkowy jest jednym z kluczowych, w którym skupiają się specjaliści i analitycy sportowi, stale poszukujący możliwości rozwoju i optymalizacji procesów.

Wakat Analityk sportowy

CZEGO OCZEKUJEMY OD CIEBIE:

  •  Doświadczenia z różnymi typami zakładów (zwykłe, ekspresowe, systemy itp.).
  •  Zrozumienie rynku zakładów bukmacherskich i jego głównych trendów.
  •  Dogłębne zrozumienie jednego lub większej liczby sportów.
  •  Szybka i skuteczna decyzja- podejmowania bez utraty jakości pracy analitycznej.
  • li>
  • Skłonność do działań analitycznych i pracy nad doskonaleniem swoich umiejętności.
  • Myślenie matematyczne, umiejętność pracy ze wzorami i tabelami.
  • Umiejętność utrzymania jakości pracy w warunkach wielozadaniowości.
  • Wysoka szybkość przetwarzania informacji i opanowanie koncentracji uwagi.
  • Biegła obsługa Arkuszy Google / Excel i MS Office

TWOJE OBOWIĄZKI:

  • Zarządzanie kontami na platformach bukmacherskich.
  • Księgowanie transakcji finansowych.
  • Interakcja z systemami płatności w celu stawiania zakładów i wypłacania środków.
  • < li> Monitorowanie i analiza wydarzeń sportowych.
  •  Szybkie podejmowanie decyzji w oparciu o analitykę.
  •  Wybór optymalnych zakładów i strategii.
  •  Tworzenie raportów wyników.< / li>
  • Analiza skuteczności stawek i dostosowań strategii.
  • Raportowanie kierownictwu wyników finansowych.

OFERUJEMY:

  • Format pracy biurowej: Pracuj wygodnie w nowoczesnym biurze. Praca zmianowa (80% nocna od 22:00 do 05:00 \20% dzienna) — 10 pracowników godzin.
  • Zapewnienie sprzętu: Wszystkim naszym pracownikom zapewniamy wysokiej jakości sprzęt do pracy, dzięki czemu możesz pracować produktywnie i komfortowo.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i KPI: Zacznij od stawki próbnej, a następnie plus premie zależne od Twojego wkładu w sukces firmy.
  •  Płatne wdrożenie: Inwestujemy w Twoje pierwsze kroki w firmie firmę, dzięki czemu poczujesz wsparcie od samego początku.
  • Płatne urlopy i dni chorobowe: Skorzystaj z 18 dni roboczych urlopu i do 15 płatnych dni chorobowych. Zdrowie i odpoczynek są na pierwszym miejscu miejsce dla nas!
  • Szkolenia zawodowe: Rozwijaj się dzięki kursom i szkoleniom zapewniającym rozwój zawodowy!
  • Wpływaj na procesy:< /em> Twoja opinia jest ważna! Masz możliwość wpływania na procesy pracy i ich doskonalenie.
  •  Terminowe wynagrodzenie: Nasi pracownicy otrzymują wynagrodzenie ściśle do 10 dnia każdego miesiąca, z możliwością otrzymania zaliczki na żądanie.

Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Prześlij swoje CV już dziś i bądź częścią naszego sukcesu!

Kijów
Pełny etat