Ekspert/Analityk ds. Zielonego Odzysku w Kyiv School of Economics

5 września

32 wyświetlenia

Kyiv School of Economics

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

Instytut KSE zaprasza do dołączenia do zespołu Eksperta/Analityka ds. Zielonej Odbudowy.Kijowska Szkoła Ekonomiczna (KSE) jest sojusz firm założony w 1996 roku przez EERC i Fundację Eurasia. Naszą misją jest stworzenie intelektualnego fundamentu dla rozwoju zrównoważonej i innowacyjnej gospodarki na Ukrainie. Częścią firmy jest Instytut KSE, centrum analityczne Kijowskiej Szkoły Ekonomicznej (KSE). Zajmuje się analityką, doradztwem, badaniami, opracowuje strategie i rekomendacje wspierające inno

Instytut KSE zaprasza do dołączenia do zespołu Eksperta/Analityka ds. Zielonej Odbudowy.

Kijowska Szkoła Ekonomiczna (KSE) jest sojusz firm założony w 1996 roku przez EERC i Fundację Eurasia. Naszą misją jest stworzenie intelektualnego fundamentu dla rozwoju zrównoważonej i innowacyjnej gospodarki na Ukrainie.
Częścią firmy jest Instytut KSE, centrum analityczne Kijowskiej Szkoły Ekonomicznej (KSE). Zajmuje się analityką, doradztwem, badaniami, opracowuje strategie i rekomendacje wspierające innowacyjną gospodarkę Ukrainy.  Instytut KSE świadczy usługi doradcze dla sektora publicznego i prywatnego.

Dlaczego warto dołączyć do KSE?

Innowacja:  bądź częścią dynamicznego środowiska promującego innowacje i rozwój intelektualny.
Wpływ: udział w projektach, które kształtują przyszłość Ukrainy.
Współpraca: interakcja z wiodącymi międzynarodowymi instytucjami i ekspertami.

Twoje obowiązki będą:

  • Pomoc w angażowaniu i współpracy z kluczowymi interesariuszami na rzecz wdrażania Zielonego Ładu na Ukrainie.

  • Wspieranie procesów odnowy ekologicznej i koordynacja z Europejskim Zielonym Porozumieniem, zgodnie z Planem dla Ukrainy i odpowiednimi przepisami.

  • Udział w grupach roboczych i spotkaniach z ministerstwami, biznesem i innymi stronami w celu realizacji zadań .

  • Przygotowywanie raportów monitorujących (rocznych, miesięcznych, tygodniowych).

  • Analiza możliwych scenariuszy i opracowanie rekomendacji.

  • Analiza aktualnej sytuacji i realizacja Zielonej Agendy Planu Ukrainy.

  • Przygotowanie i aktualizacja monitoringu raportuje zgodnie ze wskaźnikami i ramami czasowymi.

  • Aktualizuj tabele i wykresy z danymi, aby analizować ryzyko i śledzić postęp.

  • Przygotuj raporty z postępów w zakresie zielonej odbudowy i działań klimatycznych.

  • Wizualizacja danych w formie slajdów, infografik i tabel analitycznych.

  • Regularne raporty wewnętrzne na temat postępów, wyzwań i osiągnięć.

    < /li>

Jesteś naszym idealnym kandydatem, jeśli:

  • Magister nauk o środowisku, administracji publicznej, ekonomii, prawa, zarządzania lub dyscypliny pokrewnej.

  • Minimum 3 lata doświadczenia w ochronie środowiska, zrównoważonym zarządzaniu lub dziedzinach pokrewnych.

  • Wysokie umiejętności analityczne, komunikacyjne i prezentacyjne.

  • Doskonała znajomość języka ukraińskiego i języka angielskiego (w mowie/pismie).

  • Wysoki poziom znajomości Excela.

  • Znajomość ustawodawstwa ukraińskiego i unijnego oraz międzynarodowego standardy w zakresie ochrony środowiska.

  • Doświadczenie we współpracy z międzynarodowymi organizacjami finansowymi będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy:

  • Format pracy na kampusie KSE w Kijowie + możliwość pracy online kilka dni w tygodniu.

  • Fajne i komfortowe biuro 5 minut od stacji metra Beresteyska z niezawodnym magazynem, wyposażonym w łącza starlink i generatory, taras słoneczny.

  • Pełne zatrudnienie i elastyczny grafik

  • Konsultacje psychologa korporacyjnego.

  • Praca w kreatywnym zespole ze specjalistami, którzy każdego dnia tworzą nowe znaczenia .

    < /li>
  • Dostęp do biblioteki zawierającej podręczniki do doskonalenia zawodowego i nie tylko;

  • Zaangażowanie w budowanie silnego i innowacyjnego ekonomia Ukrainy;

    < /li>
  • Fajne imprezy firmowe na poziomie Szkoły Biznesu i KSE w ogóle, dostęp do wszystkich wydarzeń KSE.

Kijów