Następna praca

Specjalista w pracy projektowej w NIBULON, TOV SP

17 października

19 wyświetleń

NIBULON, TOV SP

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

Firma "NIBULON" jest jednym z wiodących przedsiębiorstw rolno-przemysłowych na Ukrainie o stabilnej reputacji i dynamicznym rozwoju. W związku z rozszerzeniem naszej działalności poszukujemy specjalisty do prac projektowych.Zadania:< li> Przygotowanie dokumentacji do udziału w przetargach (humanitarne rozminowywanie itp.);Przygotowanie i gromadzenie dokumentacja przetargowa;Monitorowanie/statystyka przetargów i aukcji w odpowiednim kierunku;Organizacja operacyjna przygotowania kalkulacji kosztów

Firma "NIBULON" jest jednym z wiodących przedsiębiorstw rolno-przemysłowych na Ukrainie o stabilnej reputacji i dynamicznym rozwoju. W związku z rozszerzeniem naszej działalności poszukujemy specjalisty do prac projektowych.

Zadania:

    < li> Przygotowanie dokumentacji do udziału w przetargach (humanitarne rozminowywanie itp.);
  • Przygotowanie i gromadzenie dokumentacja przetargowa;
  • Monitorowanie/statystyka przetargów i aukcji w odpowiednim kierunku;
  • Organizacja operacyjna przygotowania kalkulacji kosztów pracy dla każdej partii aukcyjnej na stronie przetargowej;
  • Przygotowanie materiału prezentacyjnego i jego ochrona przed interesariuszami;
  • Tworzenie wskaźników ekonomicznych do uzyskania finansowania projektu.

Wymagania:< /p>

  • Wykształcenie wyższe w odpowiednim kierunku, szkolenia ekonomiczne, prawne;

  • Doświadczenie w pracy kontraktowej, umiejętność przygotowywania dokumentacji przetargowej;
  • Umiejętność pracy w zespole i doskonałe umiejętności komunikacyjne;
  • Odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań, dbałość o szczegóły.

Oferujemy:

  • Oficjalny pakiet pracowniczy i socjalny;
  • Możliwości dla rozwój zawodowy;
  • Ciekawe i odpowiedzialne zadania;
  • Przyjazną atmosferę i profesjonalny zespół.

Szanowni Kandydaci, informacja zwrotna przekazywana jest wyłącznie jeśli spełniasz określone wymagania, dlatego prosimy o dokładne wpisanie informacji w swoim CV.

Wysyłając swoje CV na ogłoszenie, wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w granicach obowiązującego ustawodawstwa Ukrainy.

Jeśli jesteś gotowy dołączyć do naszego zespołu i podjąć wyzwanie pracy w branży rozminowywania w firmie o wysokich standardach, wyślij swoje CV natychmiast!

Kijów