Następna praca

Specjalista ds. administracji projektu w EUAM Ukraine

17 października

17 wyświetleń

EUAM Ukraine

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

Specjalista ds. zarządzania projektem będzie raportował do Kierownika projektu. W ramach Jednostki Policji Kierownik Projektu będzie przyczyniał się do sprawnej i efektywnej realizacji powierzonych zadań związanych z realizacją projektu pn. „Błękitna Przystań dla Ukrainy = Блакитне Небо для України”. Format i czas trwania zatrudnieniaTo stanowisko jest projektem zewnętrznym finansowanym na podstawie umowy o pracę tymczasową, która wykracza poza plan i budżet rozmieszczenia EUAM Ukraine. Podstawa

Specjalista ds. zarządzania projektem będzie raportował do Kierownika projektu. W ramach Jednostki Policji Kierownik Projektu będzie przyczyniał się do sprawnej i efektywnej realizacji powierzonych zadań związanych z realizacją projektu pn. „Błękitna Przystań dla Ukrainy = Блакитне Небо для України”.

Format i czas trwania zatrudnienia

To stanowisko jest projektem zewnętrznym finansowanym na podstawie umowy o pracę tymczasową, która wykracza poza plan i budżet rozmieszczenia EUAM Ukraine. Podstawa prawna umowy tymczasowej i jej finansowania wynika z Porozumienia Administracyjnego uzgodnionego pomiędzy EUAM Ukraine a Ministerstwem Spraw Zagranicznych Królestwa Holandii.

Specjalista ds. zarządzania projektem otrzymuje umowę na czas określony umowa o pracę do 31 grudnia 2025 r. Umowa o pracę na czas określony może zostać przedłużona – pod warunkiem pozytywnej oceny pracy pracownika, dostępności budżetu oraz przedłużenia Porozumienia Administracyjnego.

Zadania i odpowiedzialność

Urzędnik ds. administracji projektu ma wykonywać następujące zadania i zgodnie z mandatem EUAM Ukraine, Kodeksem postępowania i dyscypliny cywilnych misji UE w ramach WPBiO oraz Ogólnymi warunkami świadczenia usług dla jednostek lokalnych Personel kontraktowy zatrudniony przez EUAM Ukraine, pełniący służbę na Ukrainie:

  • Pod nadzorem Kierownika Projektu zapewnia wsparcie Menedżerowi Projektu w zakresie opracowywania, wdrażania, monitorowania i oceny bieżących projektów zewnętrznych;
  • Zapewnianie wsparcia w procesie administrowania projektami;
  • Wspieranie Kierownika Projektu w planowaniu i przygotowaniu dokumentacji projektowej;
  • Ściśle współpracuj z Kierownikiem Projektu i Właścicielami Działań, aby zapewnić kontynuację wszystkich działań;
  • Wnoś znaczący wkład w przygotowanie wdrożenia i zarządzaj przepływem komunikacji z odpowiednie podmioty w ramach Misji przez cały czas trwania procesu;
  • Wspieranie Kierownika Projektu podczas realizacji działań projektowych oraz w rejestracji projektu przez odpowiednie władze ukraińskie;
  • < li>Wspieranie Kierownika Projektu i Właścicieli Działań w procesie sporządzania umów darowizny;
  • Zapewnianie terminowości i kompletności postępów oraz raportów końcowych dotyczących projektu;
  • Utrzymywanie i aktualizacja danych kontaktowych listy;
  • Wkład w utrzymanie bazy danych i systemu archiwizacji projektu EUAM Ukraine;
  • Tłumaczenie drobnych dokumentów związanych z projektem z języka angielskiego na język ukraiński i odwrotnie, zgodnie z przydzielonymi zadaniami;
  • Zachowuj poufność i dyskrecję informacji;
  • Wykonuj wszelkie inne powiązane zadania zgodnie z poleceniami bezpośredniego przełożonego i kierownika projektu.

Kwalifikacje i doświadczenie

Kryteria kwalifikacyjne:

  • Ciesz się pełnią praw obywatelskich i nie jesteś karany;
  • Obywatelstwo Ukrainy i/lub posiadanie pozwolenia na pobyt stały i pracę zgodnie z ukraińskim prawem;
  • Ukończenie pełnego cyklu studiów uniwersyteckichjest potwierdzony tytułem licencjata w dziedzinie administracji publicznej, administracji/zarządzania przedsiębiorstwem, zarządzania projektami/umowami, nauk politycznych, finansów, ekonomii, stosunków międzynarodowych, nauk społecznych lub pokrewnego kierunku studiów.
  • Po ukończeniu wymagania edukacyjne, co najmniej pięć (5) lat odpowiedniego i potwierdzonego doświadczenia zawodowego w pełnym wymiarze godzin, najlepiej w organizacji międzynarodowej lub pozarządowej w zakresie zarządzania projektami i ich oceny.

Niezbędne kryteria:

  • Być sprawnym fizycznie do wykonywania obowiązków związanych ze stanowiskiem;
  • Bieżąca znajomość języka angielskiego i ukraińskiego w mowie i piśmie;
  • Biegająca znajomość języka angielskiego i ukraińskiego w mowie i piśmie;

    • li>
    • Doskonała znajomość języka angielskiego i ukraińskiego w zakresie komunikacji;
    • Bardzo dobra znajomość i doświadczenie w zakresie pakietu Office Suite;
    • Wykazane zdolności coachingowe i szkoleniowe;
    • Dobre zrozumienie aktorów i dynamiki międzynarodowej pomocy rozwojowej, szczególnie w odniesieniu do uznanych na arenie międzynarodowej standardów i praktyk zarządzania projektami;
    • Doskonałe zdolności analityczne i organizacyjne;
    • Doskonałe umiejętności interpersonalne i negocjacyjne;

    Dodatkowe atuty:

    • Doświadczenie zawodowe w środowisku międzykulturowym, z poszanowaniem różnorodności;
    • Zasoby osobowości:

      • Mają silne poczucie zaangażowania, inicjatywy, odpowiedzialności i autonomii;
      • Posiadaj silną etykę zespołową i bezinteresowność;
      • Umiejętność budowania produktywnych i opartych na współpracy relacji roboczych z innymi członkami personelu;
      • Umiejętność pomocnego i uprzejmego postępowania z ludźmi , w tym kontakty zewnętrzne;
      • Umiejętność ustalania priorytetów zadań i terminowego dostarczania wysokiej jakości pracy nawet pod presją.

Kijów