Następna praca

Architekt oprogramowania

Opublikowano ponad 30 dni temu

53 wyświetlenia

0 recenzji
Więcej niż 3 lata
Kijów
Intermediate
Praca zdalna

Soty to nowoczesne przedsiębiorstwo zajmujące się rozwojem i produkcją sprzętu lotniczego oraz konserwacją podzespołów lotniczych.Posiadamy certyfikaty do opracowywania, zajmujemy się produkcją i naprawą podzespołów sprzętu lotniczego, co zapewnia ciągłą eksploatację statków powietrznych naszego kraju.Dzięki naszej wiedzy specjalistycznej oraz potężnemu zapleczu materiałowo-technicznemu nasi klienci otrzymują zawsze najbardziej opłacalne i elastyczne modele współpracy i gwarancja jakości. Poszuk

Soty to nowoczesne przedsiębiorstwo zajmujące się rozwojem i produkcją sprzętu lotniczego oraz konserwacją podzespołów lotniczych.

Posiadamy certyfikaty do opracowywania, zajmujemy się produkcją i naprawą podzespołów sprzętu lotniczego, co zapewnia ciągłą eksploatację statków powietrznych naszego kraju.

Dzięki naszej wiedzy specjalistycznej oraz potężnemu zapleczu materiałowo-technicznemu nasi klienci otrzymują zawsze najbardziej opłacalne i elastyczne modele współpracy i gwarancja jakości.

Poszukujemy osób, którym zależy na naszej misji i które są chętne do udziału w unikalnych projektach.

Wymagania:

  • Dogłębna znajomość PHP (Laravel ), JavaScript (React)
  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji
  • doświadczenie w pracy w segmencie B2B lub B2G, a także z firmy outsourcingowe
  • 3 lata doświadczenia
  • li>
  • umiejętność ustalania priorytetów, samokontrola, myślenie systemowe, komunikacja

Zadania:

  • Rozwój architektury systemu

  • li>
  • Przegląd kodu
  • Współpraca z zespołem deweloperskim w celu wdrożenia rozwiązań architektonicznych
  • Ocena i wybór odpowiednich technologii, frameworków, języków programowania i narzędzi do realizacji projektu
  • Interakcja z interesariuszami
  • < li>Mentoring i zarządzanie zespołem

    Co oferujemy:

    • Godna nagroda finansowa;
    • Uczestnictwo w unikalnych projektach;
    • Stabilność;
    • Możliwość nauki na koszt firmy;
    • Praca służbowa (w ramach umowy o pracę, FOP);
    • Pełny etat, hybrydowy format pracy;
    • Płatny urlop wypoczynkowy i chorobowy

    Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, prześlij nam swoje CV, w którym podasz opowiem o Tobie i Twoich celach zawodowych. Jesteśmy gotowi rozważyć Twoją kandydaturę i omówić możliwości współpracy.

    Kijów