Następna praca

Projektant produktu w SQUAD

Opublikowano ponad 30 dni temu

46 wyświetleń

SQUAD

SQUAD

0 recenzji
Brak doświadczenia

26 lipca 2024 Projektant produktu Київ, Львів, віддалено Podsumowanie zespołu Będąc częścią zespołu projektantów produktów SQUAD, będziesz pracować nad wieloplatformową aplikacją mobilną przeznaczoną zarówno na iOS, jak i Androida. Jesteśmy skupionym na użytkowniku, dynamicznym i współpracującym zespołem, który ściśle współpracuje z innymi zespołami zajmującymi się projektowaniem, produktami i inżynierami. Razem z utalentowanymi projektantami i badaczami UX będziesz tworzyć skalowaln

26 lipca 2024

Projektant produktu

Київ, Львів, віддалено

Podsumowanie zespołu

Będąc częścią zespołu projektantów produktów SQUAD, będziesz pracować nad wieloplatformową aplikacją mobilną przeznaczoną zarówno na iOS, jak i Androida. Jesteśmy skupionym na użytkowniku, dynamicznym i współpracującym zespołem, który ściśle współpracuje z innymi zespołami zajmującymi się projektowaniem, produktami i inżynierami. Razem z utalentowanymi projektantami i badaczami UX będziesz tworzyć skalowalne rozwiązania, które dostarczają wartość klientom na całym świecie. Inspirujemy się pomaganiem w wyjaśnianiu wszelkich niejednoznacznych wyzwań projektowych.

Streszczenie stanowiska

Do pracy nad systemem projektowania poszukujemy zorientowanego na szczegóły projektanta produktu, który potrafi pracować nad szczegółowymi zadaniami, mając na uwadze szerszą perspektywę.
Będziesz odpowiedzialny za tworzenie i utrzymywanie dokumentacji dotyczącej komponentów systemu projektowego, a także paradygmatów i wytycznych aplikacji mających na celu zapewnienie jednolitości. Będziesz także konsekwentnie promować system projektowania oraz edukować nowych i doświadczonych członków zespołu na temat poprzedniego, obecnego stanu i przyszłego kierunku rozwoju systemu.

To stanowisko jest odpowiednie dla osób niepełnosprawnych i weteranów z odpowiednim doświadczeniem.

Obowiązki i obowiązki

— Tworzenie nowych komponentów, współpraca z zespołami funkcjonalnymi i programistami systemów projektowych w zakresie specyfikacji, struktury i zasad
— Wprowadzanie aktualizacji istniejących komponentów w miarę potrzeb
— Przygotuj dokumentację dotyczącą struktury i użytkowania komponentów, a także napisz informacje na temat paradygmatów, procesów i podobnych tematów
— Przejrzyj komponenty systemu projektowania w dedykowanej aplikacji, aby upewnić się, że są zgodne ze wszystkimi zdefiniowanymi regułami, elementami wizualnymi i dostępnością
— Bądź źródłem informacji dla odbiorców zajmujących się projektowaniem i niezwiązanych z projektowaniem, z którymi możesz się konsultować w celu uzyskania porad dotyczących dostępności
— Współpracuj z zespołami, aby ustalić faktyczne daty dostarczenia wyników systemu projektowego
— Wykorzystuj dane i badania do napędzania podejmowanie decyzji projektowych
— Wprowadzanie nowych członków zespołu w zasady i procesy systemu projektowego
— Skuteczne pisanie, aby komunikować i uzasadniać decyzje projektowe interesariuszom
— Pomagać w tworzeniu i utrzymywaniu procesów zarządzania i skalowania i aktualizację systemu projektowania, a także dalsze wspieranie systemu

Kwalifikacje i umiejętności

— Ponad 3 lata doświadczenia jako Projektant Produktu w projektowaniu na iOS i Androida
— Zaawansowana biegłość w projektowaniu z Figmą
— Doświadczenie w tworzeniu komponentów i wzorców wielokrotnego użytku, przygotowywaniu dokumentacji pomocniczej
— Podstawowe zrozumienie zasad programowania w celu zapewnienia wykonalności projektów i efektywnej współpracy z zespołami inżynierskimi
— Zaawansowana biegłość w projektowaniu za pomocą Figmy />— Znajomość zasad i technik projektowania zorientowanego na użytkownika
— Efektywna komunikacja i współpraca w środowisku obejmującym zespoły, w tym projektantów, programistów i menedżerów produktu
— Udokumentowane umiejętności samodzielnego kierowania wymaganiami projektowymi do znajdź rozwiązania
— Zaawansowany angielski i pewność siebie w prezentowaniu swojej pracy i dzieleniu się nią z interesariuszami

Miło to mieć

—  Biegłość w zakresie standardów projektowania aplikacji i zgodności z dostępnością
— Zrozumienie projektowania doświadczeń wieloplatformowych
— Znajomość narzędzi do zarządzania systemami projektowymi
— Doświadczenie w procesie myślenia projektowego

Oferujemy wiele korzyści, które obejmują

— Środowisko równych szans, przejrzystą i opartą na wartościach kulturę korporacyjną oraz indywidualne podejście do każdego członka zespołu.
— Konkurencyjne wynagrodzenie i dodatki. Roczny przegląd wyników.
— Kontrakt koncertowy z corocznym automatycznym przedłużeniem.
—21 dni płatnego urlopu w roku, płatne święta zgodnie z ustawodawstwem ukraińskim.
– Możliwości rozwoju, takie jak kursy korporacyjne, centra wiedzy i bezpłatne zajęcia z języka angielskiego, a także urlopy edukacyjne.
— Pakiet świadczeń obejmujący ubezpieczenie medyczne dostępne od pierwszego dnia oraz świadczenie zdrowotne związane z zajęciami sportowymi i artystycznymi oraz zdrowie psychiczne i fizyczne dostępne po okresie próbnym. Dostępne są zwolnienia lekarskie i zwolnienia chorobowe.
— Tryb pracy zdalnej jest dostępny tylko na Ukrainie. Częściowa rekompensata za meble w celu wyposażenia Twojego domowego biura.
— Darmowe posiłki, owoce i przekąski podczas pracy w biurze.