Następna praca

Menedżer SMM w GG.BET

Opublikowano ponad 30 dni temu

47 wyświetleń

GG.BET

GG.BET

0 recenzji
2 lata
Kijów
Intermediate
Praca zdalna

Ważne jest dla nas:- Doświadczenie na stanowisku Menedżera SMM od 2 lat; - Doświadczenie w tworzeniu treści: copywriting, ogłoszenia;-Dostępność case'ów z poprzednich miejsc pracy;- Zainteresowanie trendami i nowoczesnymi rozwiązaniami; - Biegła znajomość języka ukraińskiego w piśmie;- Znajomość języka angielskiego na poziomie nie niższym niż B1/B2.Będzie dodatkowym atutem:< /strong>< p>- Doświadczenie w pracy w IGaming;- Podstawowe umiejętności z zakresu projektowania, praw kompozycji, koloryst

Ważne jest dla nas:

- Doświadczenie na stanowisku Menedżera SMM od 2 lat;

- Doświadczenie w tworzeniu treści: copywriting, ogłoszenia;

-Dostępność case'ów z poprzednich miejsc pracy;

- Zainteresowanie trendami i nowoczesnymi rozwiązaniami;

- Biegła znajomość języka ukraińskiego w piśmie;

- Znajomość języka angielskiego na poziomie nie niższym niż B1/B2.

Będzie dodatkowym atutem:< /strong>

< p>- Doświadczenie w pracy w IGaming;

- Podstawowe umiejętności z zakresu projektowania, praw kompozycji, kolorystyki.

Zadania:

- Stworzenie planu treści;

- Ustalenie zadań dla projektanta;

- Generowanie treści, copywriting;

- Moderacja strony w serwisie społecznościowym;

- Promocja konta w oparciu o specyfikę i rekomendacje działu marketingu;

- Stała komunikacja z dział marketingu i projektant.

Oferujemy:

- Zgrany zespół i ciekawe środowisko;

- Ciekawe zadania i przyjemną nagrodę ;

- Soc. pakiet: urlop, zasiłek chorobowy, zasiłek FOP, ubezpieczenie zdrowotne, 12 dni chorobowych, dzień wolny w dniu urodzin;

- Trzy formaty pracy: całkowicie zdalny, hybrydowy lub biuro w centrum Kijowa;

< p> p>- Centrum ze szkoleniami dla pracowników;

- Program rotacyjny;

- W pełni zapewniamy sprzęt niezbędny do pracy;

- Nie pracujemy w nadgodzinach ;

- Nie angażujemy się w mikrozarządzanie;

- Nie wspieramy toksycznych relacji.

Przetłumaczone przez Google

2 lata
Kijów