Następna praca

Programista Java Full Stack (młodszy/średni) w mcpk.

Opublikowano ponad 30 dni temu

41 wyświetlenie

mcpk.

mcpk.

0 recenzji
Brak doświadczenia

26 lipca 2024 Programista Java Full Stack (młodszy/średni) віддалено mcpk.  łączy najlepszych ukraińskich inżynierów oprogramowania z firmami IT z Niemiec, Austrii i Szwajcarii. Co nas wyróżnia spośród innych ukraińskich firm IT? Po pierwsze – nasza filozofia! Wierzymy, że mamy dwa rodzaje klientów – firmy i programistów. Dlatego każdego programistę traktujemy jak naszego klienta! Nasza współpraca opiera się na jednej prostej zasadzie – pracujesz bezpośrednio dla firmy z regionu DACH.

26 lipca 2024

Programista Java Full Stack (młodszy/średni)

віддалено

mcpk.  łączy najlepszych ukraińskich inżynierów oprogramowania z firmami IT z Niemiec, Austrii i Szwajcarii. Co nas wyróżnia spośród innych ukraińskich firm IT? Po pierwsze – nasza filozofia! Wierzymy, że mamy dwa rodzaje klientów – firmy i programistów. Dlatego każdego programistę traktujemy jak naszego klienta!

Nasza współpraca opiera się na jednej prostej zasadzie – pracujesz bezpośrednio dla firmy z regionu DACH. mcpk. z kolei dba o to, aby wszystko działało dobrze i abyś miał wszystko, co potrzebne do pracy, jak sprzęt, biuro, kawę, imprezy firmowe, ubezpieczenia itp. Nie ingerujemy w Twoją codzienną pracę, ponieważ jesteśmy wielkimi fanami prostota i przejrzystość.

Obecnie poszukujemy  programisty Java Full Stack (junior/średni), który dołączy do profesjonalnego zespołu na Ukrainie, szybko rozwijającej się niemieckiej firmy produkującej produkty, która pomaga dużym producentom OEM z branży motoryzacyjnej , takich firm jak Volkswagen, Porche, Audi, BMW i inne w obszarze automatyzacji procesów przemysłowych.

Kwalifikacje:

  • Spring Boot: Solidne doświadczenie z Spring Boot do tworzenia solidnych usług zaplecza
  • GraphQL : Doświadczenie z GraphQL w celu wydajnego wyszukiwania i manipulacji danymi
  • React: Duże doświadczenie z React.js
  • TypeScript: Biegła znajomość TypeScriptu do tworzenia skalowalnych i łatwych w utrzymaniu aplikacji
  • Vite: Znajomość Vite w celu szybkiego i wydajnego łączenia pakietów
  • Vitest: Doświadczenie w pisaniu testów przy użyciu Vitest lub podobnych platform testowych
  • Dramaturg: Praktyczne doświadczenie z Playwright w celu zapewnienia kompleksowości testowanie
  • Git: biegła znajomość narzędzi do wersjonowania kodu, takich jak Git
  • Jira: praktyczna znajomość jira do zarządzania projektami i śledzenia problemów

Twoje zadania:

  • Tworzenie, wdrażanie i utrzymywanie interfejsów użytkownika przy użyciu React i TypeScript
  • Projektowanie i rozwijanie usług backendowych i interfejsów API przy użyciu Spring Boot < /li>
  • Zintegruj GraphQL, aby efektywnie pobierać i manipulować danymi
  • Współpracuj z zespołami interdyscyplinarnymi przy projektowaniu, opracowywaniu i wdrażaniu nowych funkcji
  • Zapewnij techniczną wykonalność UI/ Projekty UX
  • Optymalizuj aplikacje pod kątem maksymalnej szybkości i skalowalności
  • Pisz testy jednostkowe i integracyjne, aby zapewnić jakość bazy kodu
  • Weź udział w przeglądach kodu i przekaż konstruktywną opinię
  • Rozwiązywanie problemów i debugowanie problemów w różnych przeglądarkach i urządzeniach
  • Prowadzenie i aktualizacja dokumentacji projektu

Czego możesz od nas oczekiwać: < /b>

  • Zdrowa równowaga między życiem zawodowym a prywatnym dzięki elastycznym godzinom pracy
  • 24 dni wolne w roku + 11 świąt narodowych + płatne dni chorobowe
  • Bezpłatne lekcje języka angielskiego/niemieckiego
  • Ubezpieczenie medyczne
  • Wydajny laptop
  • Księgowość i wsparcie PE
  • Praca zdalna na Ukrainie/w dowolnym kraju UE < /li>
  • Płaska struktura organizacyjna i krótkie procesy decyzyjne
  • Praca w firmie zagranicznej
  • Wynagrodzenie wypłacane w EUR

I wreszcie – zaopatrujemy wyłącznie firmy z projektami nieograniczonymi w czasie, dlatego interesuje nas wyłącznie długoterminowa współpraca z obydwoma rodzajami naszych klienci.

Jeśli jesteś nami zainteresowany, chcielibyśmy znaleźć dla Ciebie pracę tutaj!