Następna praca

Menedżer SMM w PSV Game Studio

16 września

32 wyświetlenia

PSV Game Studio

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

CAS.AI (Clever Ads Solutions) to zautomatyzowana platforma mediacyjna służąca do zarabiania na reklamach gier i aplikacji. Obecnie naszymi klientami jest ponad 5,5 tys. aplikacji.Występujemy także jako wydawcy dla innych firm i deweloperów.Obecnie poszukujemy SMM Manager, który będzie zarządzał naszymi sieciami społecznościowymi, zwiększał świadomość marki i zwiększał liczbę obserwujących. Zadania: Opracowanie planu treści; Tworzenie treści: pisanie tekstów, publikowanie postów, zdjęć; Utrzymani

CAS.AI (Clever Ads Solutions) to zautomatyzowana platforma mediacyjna służąca do zarabiania na reklamach gier i aplikacji. Obecnie naszymi klientami jest ponad 5,5 tys. aplikacji.

Występujemy także jako wydawcy dla innych firm i deweloperów.

Obecnie poszukujemy SMM Manager, który będzie zarządzał naszymi sieciami społecznościowymi, zwiększał świadomość marki i zwiększał liczbę obserwujących.

Zadania:

  • Opracowanie planu treści;
  • Tworzenie treści: pisanie tekstów, publikowanie postów, zdjęć;
  • Utrzymanie społeczności sieci — LinkedIn, Telegram, Facebook, Instagram, Reddit (przesyłanie postów z jednej sieci społecznościowej do drugiej);
  • YouTube — publikacja gotowych treści.

Wymagania:

  • Doświadczenie w obszarze marketingu SMM od 1 roku (jeśli w domenach B2B, IT, Digital - ogólnie świetne);
  • Zrozumienie algorytmów mediów społecznościowych i niuansów tworzenia treści;
  • Kreatywne myślenie, kreatywne podejście;
  • Uwaga i odpowiedzialność za swoją pracę;
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole;
  • Znajomość Figmy lub Photoshopa, Canva (doświadczenie w tworzeniu treści do Stories).

Oferujemy:

  • Stabilne i konkurencyjne wynagrodzenie;
  • doświadczenie zawodowe w obiecującej dziedzinie;
  • Elastyczny grafik pracy z możliwością pracy zdalnej;
  • Płatne urlopy i zwolnienia lekarskie;
  • Pakiet socjalny obejmuje wynagrodzenie za sport, szkolenie zawodowe, podatki i prowadzenie prywatnej firmy.

Kijów