Następna praca

Asystent menedżera w RCG

16 września

39 wyświetleń

RCG

RCG

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów
Pełny etat

Opis pracodawcyCapability Acceleration Group, ukraińska organizacja publiczna, promuje najnowocześniejsze podejścia do szybkiego rozwoju zdolności robotycznych i autonomicznych na potrzeby obronności Ukrainy. Opis stanowiskaPoszukujemy asystenta osobistego/projektu, który pomoże w organizacji i monitorowaniu działań zespołu (80%) oraz zajmie się zadaniami administracyjnymi (20%). Potencjalnie 100% pracy zdalnej. Odpowiemy na prośbę wyłącznie za pomocą CV. List motywacyjny jest mile widziany.Obow

Opis pracodawcy

Capability Acceleration Group, ukraińska organizacja publiczna, promuje najnowocześniejsze podejścia do szybkiego rozwoju zdolności robotycznych i autonomicznych na potrzeby obronności Ukrainy.

Opis stanowiska

Poszukujemy asystenta osobistego/projektu, który pomoże w organizacji i monitorowaniu działań zespołu (80%) oraz zajmie się zadaniami administracyjnymi (20%).

Potencjalnie 100% pracy zdalnej.

Odpowiemy na prośbę wyłącznie za pomocą CV. List motywacyjny jest mile widziany.

Obowiązki

  • Organizacja spotkań i prowadzenie dokumentacji
  • Utrzymanie planów ogólnych i dziennych
  • Utrzymanie rejestru spotkań zespołu i głównego kalendarza
  • Utrzymanie wiedzy o projekcie
  • Śledzenie bieżących wiadomości
  • Realizacja indywidualnych zadań
  • Zaspokojenie potrzeb administracyjnych zespołu
  • Planowanie i wsparcie podróży
  • Przygotowanie materiałów wizualnych
  • Tłumaczenie dokumentów i interpretacja spotkań
  • Rozliczenie kosztów i utrzymanie towarzyszącej dokumentacji

Wybrany kandydat:

  • Ma jasne stanowisko obywatelskie
  • Pozytywne nastawienie, entuzjazm i umiejętność szybkiego uczenia się, odpowiedzialność i dbałość o szczegóły
  • Posługuje się biegle językiem angielskim i ukraińskim
  • Utrzymuje tempo podczas wykonywania rutynowych zadań
  • Posiada 3-letnie doświadczenie w asystowaniu
  • Przestrzega zasad etyki i etykiety biznesowej
  • Kompetentny użytkownik komputera PC (MS Word, Excel, wyszukiwarka internetowa, sprzęt biurowy)
  • Podaj wariograf

Pożądane kwalifikacje i umiejętności

  • Doświadczenie/zainteresowanie pracą z innowacjami w dziedzinie obronności
  • Zalecenia od obrońców
  • Każdy inny język obcy będzie dużym plusem
  • Znajomość MS Teams i powiązanych pakietów aplikacji Microsoft
  • Umiejętność wykonywania podstawowych zadań związanych z projektowaniem graficznym w programach PowerPoint, Sketch, Canvas, Figma lub innych< /li>
  • Gotowość do wyjazdów zagranicznych
  • Witamy ranne ptaszki
  • Doświadczenie Sił Bezpieczeństwa i Obrony mile widziane

Świadczenia związane z pracą

  • Przyzwoite wynagrodzenie z perspektywami wzrostu
  • Wysoce profesjonalny zespół
  • Różne doświadczenie w sektorze obronnym
  • Dostęp do dużej społeczności, w tym międzynarodowej
  • Doskonałe perspektywy rozwoju w zespole
  • Znaczenie dla projektów zbliżających się do zwycięstwa

O zespole

Zespół składa się z czołowych ekspertów w dziedzinie obronności i zarządzania, pracujących na rzecz promowania idei przybliżających Ukrainę do zwycięstwa.

Zajmujemy się zarówno kwestiami polityki organizacyjnej wysokiego szczebla, jak i indywidualnymi projektami rozwoju zdolności obronnych, intensywnie współpracujemy z podmiotami instytucjonalnymi i prywatnymi na Ukrainie i za granicą.

Kijów
Pełny etat