Następna praca

Smm copywriter w Akros

18 września

27 wyświetleń

Akros

Akros

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

Akros to innowacyjna firma specjalizująca się w opracowywaniu i wdrażaniu technologii cyfrowych. W związku z powiększeniem naszego zespołu poszukujemy utalentowanego i kreatywnego copywritera SMM, który będzie promował nasze produkty i usługi w sieciach społecznościowych.Zadania:- Tworzenie ciekawych i znaczących treści do postów w mediach społecznościowych ;< br/>- Opracowywanie planów treści dla różnych platform;- Komunikacja z odbiorcami poprzez komentarze i wiadomości prywatne;- Analizowanie
Akros to innowacyjna firma specjalizująca się w opracowywaniu i wdrażaniu technologii cyfrowych. W związku z powiększeniem naszego zespołu poszukujemy utalentowanego i kreatywnego copywritera SMM, który będzie promował nasze produkty i usługi w sieciach społecznościowych.
Zadania:
- Tworzenie ciekawych i znaczących treści do postów w mediach społecznościowych ;< br/>- Opracowywanie planów treści dla różnych platform;
- Komunikacja z odbiorcami poprzez komentarze i wiadomości prywatne;
- Analizowanie skuteczności kampanii reklamowych i wprowadzanie niezbędnych zmian w celu ich ulepszenia.
Wymagania:
- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku od 1 roku;
- Doskonałe umiejętności komunikacyjne i kreatywne podejście do tworzenia treści;
- Znajomość trendów w SMM i copywritingu;
- Umiejętności pracy z narzędziami analitycznymi do pomiaru efektywności kampanii.
Zalety:
- Konkurencyjne wynagrodzenie;
- Możliwość rozwoju zawodowego i kariery;
- Ciekawe projekty i zadania;
br/ >- Przyjazny zespół i komfortowe warunki pracy.
Jeśli jesteś gotowy dołączyć do naszego zespołu i rozwijać się razem z nami, wyślij swoje CV. Czekamy na Ciebie!

Kijów