Następna praca

Copywriter na pół etatu w Fernir

18 września

29 wyświetleń

Fernir

Fernir

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów
Część etatu

Ważne! Na końcu pojawi się instrukcja jak wypełnić formularz. Bez formularza nie zobaczymy Twojej opinii.F 9" rel="nofollow noopener noreferrer" target="_blank"> ernir poszukuje utalentowanego copywritera do obsadzenia strona internetowa naszej firmy outsourcingowej i outsourcingowej. Idealny kandydat powinien posiadać umiejętność tworzenia wysokiej jakości treści w języku angielskim, a także podstawową wiedzę z zakresu technologii informatycznych. Praca zdalna, stawka godzinowa. Stanowisko jest

Ważne! Na końcu pojawi się instrukcja jak wypełnić formularz. Bez formularza nie zobaczymy Twojej opinii.

F 9" rel="nofollow noopener noreferrer" target="_blank"> ernir poszukuje utalentowanego copywritera do obsadzenia strona internetowa naszej firmy outsourcingowej i outsourcingowej. Idealny kandydat powinien posiadać umiejętność tworzenia wysokiej jakości treści w języku angielskim, a także podstawową wiedzę z zakresu technologii informatycznych.

Praca zdalna, stawka godzinowa. Stanowisko jest dostępne tylko dla osób, które aktualnie przebywają na Ukrainie.

Zadania:< / p>

  • Ukończenie strony w języku angielskim.
  • Pisanie artykułów na stronę o tematyce IT.
  • Współpraca z zespołem programistów w celu stworzenia kompetentnej technicznie i atrakcyjnej treści.
  • Edycja i korekta tekstów.
  • Przeprowadzanie badań w celu stworzenia treści informacyjnych i trafnych.

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku copywritera lub na podobnym stanowisku.
  • Doskonała znajomość języka angielskiego.
  • Podstawowa znajomość zagadnień i technologii IT.
  • Dbałość o szczegóły i umiejętność pracy z terminami.
  • Znajomość SEO będzie dodatkowym atutem.
  • Oferujemy:

    • Konkurencyjne wynagrodzenie.
    • Możliwość pracy w dynamicznym i przyjaznym zespole
    • Elastyczny grafik pracy.
    • Praca całkowicie zdalna.

    Nasz proces selekcji kandydatów odbywa się w Telegram, dodaj naszego bota poprzez link - https ://t.me/fernir2bot lub w telegramie znajdź bota o nazwie - Fernir2Bot . Następnie naciśnij przycisk Start i napisz „Gratulacje”. Bot wyśle ​​Ci formularz, który będziesz musiał wypełnić.

Kijów
Część etatu