SMM, menadżer treści, marketer w Zeleniy Bir, eko-korporaciya

9 października

13 wyświetleń

Zeleniy Bir, eko-korporaciya

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

„Green Beer, Eco Corporation” to firma zajmująca się produkcją i sprzedażą produktów przyjaznych środowisku dla domu i ogrodu. Staramy się, aby każdy z naszych klientów mógł cieszyć się zdrowym i bezpiecznym środowiskiem, a nasza planeta pozostała zielona i tętniąca życiem.Poszukujemy SMM, content managera, marketera do pracy nad rozwojem strategii naszej marki i odpowiadać za nasze sieci społecznościowe i zasoby treści.Zadania:- Opracowanie i wdrożenie strategii SMM i content marketingu;- Oprac
„Green Beer, Eco Corporation” to firma zajmująca się produkcją i sprzedażą produktów przyjaznych środowisku dla domu i ogrodu. Staramy się, aby każdy z naszych klientów mógł cieszyć się zdrowym i bezpiecznym środowiskiem, a nasza planeta pozostała zielona i tętniąca życiem.
Poszukujemy SMM, content managera, marketera do pracy nad rozwojem strategii naszej marki i odpowiadać za nasze sieci społecznościowe i zasoby treści.
Zadania:
- Opracowanie i wdrożenie strategii SMM i content marketingu;
- Opracowywanie i uzupełnianie treści na stronie i w sieciach społecznościowych;
br/>- Opracowywanie i śledzenie efektywności kampanii reklamowych;
- Analiza rynku i konkurencji w celu znalezienia nowych możliwości rozwoju;
- Interakcja z pracownikami firmy w celu zapewnienia wysokiej jakości treści i materiałów reklamowych.
Wymagania:
- Doświadczenie w SMM i content marketingu;
- Wiedza i doświadczenie w pracy z sieciami społecznościowymi (Facebook, Instagram, TikTok itp.); - Umiejętność tworzenia treści wizualnych i tekstowych;
- Znajomość zasad SEO i kampanii reklamowych;
- Odpowiedzialność i punktualność;
- Umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy :
- Praca w firmie o ekologicznym podejściu i misji;
- Możliwość rozwoju i realizacji swoich pomysłów;
- Konkurencyjne wynagrodzenie;
- Komfortowe warunki pracy;
- Przyjazny i profesjonalny zespół.
br/>Jeśli spełniasz nasze wymagania i chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij nam swoje CV i portfolio. Razem możemy uczynić świat czystszym i bardziej ekologicznym!”

Kijów