Następna praca

Specjalista ds. projektów SEP w Dorcas Ukraine

9 października

16 wyświetleń

Dorcas Ukraine

0 recenzji
Brak doświadczenia
Użhorod

Dla tych, którzy tego potrzebują! Dorcas jest religijną organizacją publiczną, która działa na Ukrainie od 1998 roku. Dorcas ma dwa biura na Ukrainie: jedno w Użhorodzie (Zakarpacie) i jedno w Zaporożu. W naszych biurach nasz zespół i partnerzy zapewniają osobom wewnętrznie przesiedlonym wsparcie psychologiczne i psychospołeczne, pomoc pieniężną, wsparcie w postaci schronienia i możliwości stałego utrzymania dla osób wewnętrznie przesiedlonych. Jednocześnie inwestujemy w rozwiązania strukturalne

 Dla tych, którzy tego potrzebują! Dorcas jest religijną organizacją publiczną, która działa na Ukrainie od 1998 roku. Dorcas ma dwa biura na Ukrainie: jedno w Użhorodzie (Zakarpacie) i jedno w Zaporożu. W naszych biurach nasz zespół i partnerzy zapewniają osobom wewnętrznie przesiedlonym wsparcie psychologiczne i psychospołeczne, pomoc pieniężną, wsparcie w postaci schronienia i możliwości stałego utrzymania dla osób wewnętrznie przesiedlonych. Jednocześnie inwestujemy w rozwiązania strukturalne mające na celu walkę z ubóstwem i wykluczeniem społecznym bezbronnych osób starszych i rodzin. Nasza praca na Ukrainie rozwija się, dlatego do naszego biura w Użhorodzie prowadzimy rekrutację:

Specjalista ds. projektów SEP- Dorcas Ukraine

Cel stanowiska

Specjalista ds. projektu SEP jest odpowiedzialny za wdrożenie Społecznych Sieci Bezpieczeństwa Dorcas Ukraine (CSN) programu Przyszłość dla Dzieci (F4C) na Zakarpaciu, zgodnie z określonymi standardami jakościowymi dla poszczególnych powierzonych mu zadań. Ta rola obejmuje współpracę z kościołami, szkołami i lokalnymi partnerami wdrożeniowymi w celu zapewnienia skutecznego zaangażowania i współpracy społeczności.

 W Dorcas koncepcja programu SEP ma na celu osiągnięcie wszechstronnego rozwoju społecznego osób marginalizowanych we wzmocnionych społecznościach. Dorcas Ukraine zwraca szczególną uwagę na wrażliwe grupy osób starszych i dzieci, które mogą być szczególnie marginalizowane lub mieć trudności z dostępem do usług.

 CSN to jedno z wiodących podejść w ramach SEP. Ważnym aspektem CSN jest informowanie społeczności o wykluczeniu osób marginalizowanych i o tym, jak można wzmocnić struktury lokalne, aby wspierać te osoby. Głównymi uczestnikami projektu Future for Children są dzieci oraz ich rodzice lub opiekunowie. Kluczem do F4C jest rozwój umiejętności życiowych, wzmacnianie i zdolność rodzin do podnoszenia i generowania dochodów pokoleniowych oraz budowanie platform ochrony dzieci.

Kierownik projektu CSN może być zobowiązany do wykonywania innych obowiązków związanych z SEP na Zakarpaciu według zadań takich jak: rzecznictwo, rozwój społeczności oparty na zasobach, mobilizacja zasobów lokalnych i partnerstwo wielu interesariuszy.

 Główne obowiązki i zadania będą następujące :

 Planowanie, zarządzanie i wdrażanie projektu

  1. Wnoszą znaczący wkład w wysoką jakość i terminowość realizacji działań w ramach projektu poprzez regularne monitorowanie;
  2. Zapewnianie wsparcia lokalnym partnerom wdrożeniowym, konsultantom i koordynatorom, aby zapewnić skuteczną realizację wszystkich celów zarówno wewnętrznie, jak i zewnętrznie;
  3. Odpowiedzialny za zapewnienie, że koszty projektu dotyczące delegowanych zadań mieszczą się w budżecie, a niedopuszczalne koszty zostały zminimalizowane poprzez regularne monitorowanie;
  4. Jesteśmy odpowiedzialni za pełną zgodność z metodologią zarządzania cyklem projektu Dorcas określoną w Podręczniku realizacji projektu Dorcas;
  5. Wspieranie kierownika projektu SEP w terminowym sporządzaniu wysokiej jakości raportów wewnętrznych i zewnętrznych na temat wszystkich kwestii związanych z projektem

Rozwój portfela

  1. Wspieraj kierownika projektu SEP, pomagając w opracowywaniu nowych i nowych projektówbudżety projektów, zbieranie danych na temat kontekstu i potrzeb beneficjentów;
  2. Wspieranie kierownika projektu SEP w projektowaniu jakości projektów.
w razie potrzeby, w ścisłej współpracy z kierownikiem projektu SEP.

Profil

Tożsamość

  1. Od kandydata oczekuje się pełnego wsparcia wizji i misji Dorcas.

Wiedza i doświadczenie

  1. Wyższe wykształcenie zawodowe w zakresie pracy socjalnej, socjologii, psychologii, zdrowia publicznego lub innej pokrewnej dziedziny;
  2. Trzyletnie doświadczenie terenowe na podobnym stanowisku, najlepiej w warunkach konfliktowych/pokonfliktowych
  3. Zaawansowana znajomość zarządzania cyklem projektowym
  4. Wystarczająca znajomość języka ukraińskiego; język, najlepiej znajomość języka angielskiego (węgierski będzie dodatkowym atutem).

 Umiejętności

  1. Sieć). ;
  2. Ułatwianie szkoleń;
  3. Budowanie potencjału;
  4. Planowanie i organizowanie;
  5. Regularne przekazywanie informacji zwrotnych.

 Nastawienie

  1. Elastyczny i elastyczny;
  2. Gracz zespołowy z otwartym umysłem na trening;
  3. Interpersonalny i wrażliwy międzykulturowo;
  4. Zdolny pracować pod presją i dotrzymywać terminów;
  5. Umie pracować w czasami niestabilnym i niebezpiecznym środowisku;

Praca zDorcas Ukraina

Oferujemy świetną okazję, aby stać się częścią naszego zespołu SEP na Ukrainie. Pracując z Dorcas będziesz mógł:

  • Stać się częścią rosnącej, ambitnej i ugruntowanej organizacji międzynarodowej
  • Stać się częścią rosnącego zespołu oddanych współpracowników pracujących aby umożliwić trwałe zmiany na Zakarpaciu
  • Praca z ekspatriantami i krajowymi profesjonalistami
  • Zdobądź roczny kontrakt (od stycznia 2025 r.) z możliwością przedłużenia
  • Zdobądź kontrakt wynagrodzenie zgodnie z siatką taryfową Dorcas
@ukraine.dorcas.org.

Ze względu na pilność tej roli, wnioski będą rozpatrywane na bieżąco. Zastrzegamy sobie prawo do zamknięcia niniejszego ogłoszenia przed potwierdzoną datą zamknięcia, po otrzymaniu wystarczającej liczby zgłoszeń. Jeżeli chcą Państwo aplikować na to stanowisko, prosimy o jak najszybsze złożenie aplikacji. Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Ocena może być częścią procesu rekrutacji.

Użhorod