Następna praca

Kierownik projektu (kursy edukacyjne) w Groveks, TOV

9 October

19 wyświetleń

Groveks, TOV

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów

Teraz szukamy kierownika działu Agronomicznych Kursów Edukacyjnych.https://growex.academy/The szef Akademii Growex będzie odpowiedzialny za opracowanie i realizację strategii rozwoju platformy szkoleniowej z zakresu agronomii, planowanie i organizację programów szkoleniowych, zarządzanie zespołem (dział sprzedaży, wsparcie techniczne i rolnicze, marketing), a także za zapewnienie jakości szkoleń i zgodności programów z potrzebami rynku. Główne zadania:- Opracowanie i wdrożenie strategii rozwoju

Teraz szukamy kierownika działu Agronomicznych Kursów Edukacyjnych.

The szef Akademii Growex będzie odpowiedzialny za opracowanie i realizację strategii rozwoju platformy szkoleniowej z zakresu agronomii, planowanie i organizację programów szkoleniowych, zarządzanie zespołem (dział sprzedaży, wsparcie techniczne i rolnicze, marketing), a także za zapewnienie jakości szkoleń i zgodności programów z potrzebami rynku.

Główne zadania:

- Opracowanie i wdrożenie strategii rozwoju Akademii Growex

- Planowanie i organizacja programów szkoleniowych

- Udział w doborze i adaptacji zespołu nowicjuszy

- Kontrola jakości szkoleń i zgodności programów z potrzebami rynku

- Kontrola nad jakością szkoleń i zgodnością programów z potrzebami rynku

p>

- Zapewnienie stabilnego rozwoju uczelni i utrzymanie jej reputacji.

Wymagania:< /strong>

umiejętności

- Umiejętność zarządzania zespołem zespół i pracę w warunkach o wysokim tempie rozwoju

- Znajomość nowoczesnych metod nauczania i szkoleń

- Doskonałe zrozumienie potrzeb rynku i umiejętność dostosowania się do nich.

< p style="waga-czcionki: 400; Font-style: normal">Oferujemy:

- Konkurencyjne wynagrodzenie i system premiowy, negocjowane indywidualnie

- Możliwość rozwoju zawodowego i rozwoju kariery

- Hybrydowy format pracy, 09.00 do 18.00 pięciodniowy tydzień,w przyszłości zupełnie odrębny format (w razie potrzeby raz w tygodniu w biurze okręgu VDNG)

- Przyjazny i profesjonalny zespół pracowników

- Stabilność i niezawodność pracodawcy.

Jeśli chcesz dołączyć do naszej odnoszącej sukcesy firmy i wykorzystać swój potencjał jako Dyrektora Kierowniczego, z przyjemnością otrzymamy Twoje CV i rozpoczniemy rozmowę kwalifikacyjną.

Uwaga że komunikacja zwrotna na temat wyników przeglądu CV jest udzielana wyłącznie w przypadku pozytywnej decyzji o dalszym rozpatrzeniu Twojej kandydatury.
Okres rozpatrzenia wynosi 5 dni roboczych.

Dołącz do nas i pomóż nam dalej się rozwijać!

Kijów