Następna praca

Specjalista SEO w PhoenixFire Strategic Consulting

8 października

18 wyświetleń

PhoenixFire Strategic Consulting

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów
Część etatu

Opis stanowiska:Poszukujemy specjalisty SEO, który pomoże nam poprawić rankingi naszych wyszukiwarek, zwiększyć ruch organiczny i zapewnić dopasowanie naszych treści z najnowszymi najlepszymi praktykami SEO. Jest to praca zdalna, niezależna, preferowana dla kandydatów mieszkających w Hiszpanii lub na Ukrainie. Ta rola będzie się skupiać na optymalizacji zarówno technicznych, jak i treściowych aspektów SEO naszej witryny i bloga.Obowiązki: Strategia SEO: Opracuj i wykonaj kompleksową strategię SE

Opis stanowiska:

  • Poszukujemy specjalisty SEO, który pomoże nam poprawić rankingi naszych wyszukiwarek, zwiększyć ruch organiczny i zapewnić dopasowanie naszych treści z najnowszymi najlepszymi praktykami SEO.
  • Jest to praca zdalna, niezależna, preferowana dla kandydatów mieszkających w Hiszpanii lub na Ukrainie. Ta rola będzie się skupiać na optymalizacji zarówno technicznych, jak i treściowych aspektów SEO naszej witryny i bloga.

Obowiązki:

  • Strategia SEO: Opracuj i wykonaj kompleksową strategię SEO, aby poprawić wydajność wyszukiwania organicznego w naszej witrynie i blogu.
  • Badanie i optymalizacja słów kluczowych: przeprowadź dogłębne badanie słów kluczowych, analizę konkurencji i wdrażaj strategie SEO na stronie, aby poprawić ranking odpowiednich wyszukiwanych haseł.
  • Optymalizacja treści: przeglądaj i optymalizuj istniejącą treść bloga, strony docelowe i kopię witryny pod kątem najlepszych praktyk SEO (gęstość słów kluczowych, metaopisy, linki wewnętrzne itp.).
  • SEO techniczne: przeprowadź audyt witryny pod kątem technicznych problemów związanych z SEO (szybkość witryny, optymalizacja pod kątem urządzeń mobilnych, mapa witryny, indeksowanie itp.) i współpracuj z naszym zespołem programistów, aby je rozwiązać.
  • Budowanie linków i docieranie do nich: wdrażaj etyczne strategie budowania linków typu „biały kapelusz”, aby poprawić autorytet domeny i rankingi w wyszukiwarkach.
  • Analiza konkurencji: przeprowadzaj bieżącą analizę konkurencji, aby zidentyfikować nowe możliwości rozwoju i ulepszeń SEO.
  • Dokumentacja: przejrzyj proces i ulepszenia z zespołem PhoenixFire i przedstaw zalecenia dotyczące utrzymania dobrego SEO przyszłych postów na blogu i rozbudowy witryny.

PROSZĘ WYSYŁAĆ WNIOSEK TYLKO JEŚLI SPEŁNIASZ WSZYSTKIE WYMIENIONE WYMAGANIA

Wymagania

  • Doświadczenie niezależnego: umiejętność samodzielnej pracy, efektywnego zarządzania czasem i dostarczania wyników w terminie .
  • Preferowana lokalizacja: preferowani są kandydaci mieszkający w Hiszpanii lub na Ukrainie ze względu na strefę czasową i nacisk na region.
  • Udokumentowane doświadczenie: doświadczenie w SEO, najlepiej dla małych firm lub organizacji non-profit.
  • Doświadczenie techniczne: dobre zrozumienie technicznego SEO, w tym audytów witryn, optymalizacji wydajności i indeksowania zoptymalizowanego pod kątem urządzeń mobilnych.
  • Wiedza o treści: wiedza specjalistyczna w zakresie optymalizacji postów na blogach i treści internetowych pod kątem SEO, z doświadczeniem w badaniu słów kluczowych i optymalizacji na stronie.
  • Umiejętności analityczne: biegłość w narzędziach SEO, takich jak Google Analytics, Search Console, SEMrush, Moz lub Ahrefs.
  • Komunikacja: Dobra znajomość języka angielskiego, zarówno w mowie, jak i piśmie. Hiszpański lubDodatkowym atutem będzie znajomość języka ukraińskiego.

Co oferujemy:

  • Elastyczny harmonogram pracy zdalnej.
  • Wspierający i nastawiony na misję zespół, który ceni innowacje i praktyczną pracę.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie.

Możliwość długoterminowej współpracy jako PhoenixFire rośnie i poleca klientów PhoenixFire.

Jak zastosować:

Prześlij swoje CV, portfolio i krótki list motywacyjny opisujący Twoje doświadczenie w zakresie SEO, zwłaszcza związanej z pracą dla organizacji non-profit i małych firm. Dołącz konkretne przykłady projektów SEO, w których odniosłeś wymierny sukces (poprawa rankingów, wzrost ruchu organicznego itp.).

Kijów
Część etatu