Następna praca

Naukowiec danych w PRO.people Recruitment Agency

8 października

23 wyświetlenia

PRO.people Recruitment Agency

0 recenzji
Brak doświadczenia
Kijów
Pełny etat

Międzynarodowa Agencja Marketingowa od ponad 10 lat pomaga promować topowe produkty IT w segmencie B2C, obejmując swoim zasięgiem 90 krajów na świecie (Ameryka Łacińska, Azja itp.). Jeden z klientów niezmiennie znajduje się w pierwszej trójce w swojej branży. A teraz szukamy Data Modelist,, aby wzmocnić nasze projekty i uczynić analitykę potężniejszym narzędziem do podejmowania strategicznych decyzji.< /p> Dlaczego jest to okazja, której nie możesz przegapić: Zespół profesjonalistów : > doł

Międzynarodowa Agencja Marketingowa od ponad 10 lat pomaga promować topowe produkty IT w segmencie B2C, obejmując swoim zasięgiem 90 krajów na świecie (Ameryka Łacińska, Azja itp.). Jeden z klientów niezmiennie znajduje się w pierwszej trójce w swojej branży. A teraz szukamy Data Modelist,, aby wzmocnić nasze projekty i uczynić analitykę potężniejszym narzędziem do podejmowania strategicznych decyzji.< /p>

Dlaczego jest to okazja, której nie możesz przegapić:

  • Zespół profesjonalistów : > dołączysz do doświadczonego zespołu 7 specjalistów, którzy zawsze są gotowi wspierać Cię w osiąganiu ambitnych celów.

  • Big Data – duże możliwości: będziesz mieć dostęp do dużych zbiorów danych, będziesz mógł zagłębić się w szczegóły i stworzyć unikalne segmenty odbiorców dla najskuteczniejszych kampanii.< /p>

  • Swoboda eksperymentowania: będziesz mógł przeprowadzać testy A/B, stawiać hipotezy, przeprowadzać eksperymenty i znajdować najlepsze rozwiązania marketingowe.

  • Główne zadania:

    • Segmentacja i analiza odbiorców

    • Opracowanie hipotez do testów A/B w oparciu o model użytkownika

    • Przeprowadzanie i monitorowanie eksperymentów w celu określenia najskuteczniejszych strategii

    • Praca zgłówne wskaźniki marketingowe i retencji

    • Raportowanie i analityka

    Oczekujemy:

    • Doświadczenie na podobnym stanowisku

    • Poufna znajomość języka Python

    • Doświadczenie w zakresie segmentacji i grupowania użytkowników

    • Umiejętność oceny i interpretacji wyników testów A/B

    • Doskonałe umiejętności planowania pracy

    Będzie plusem:

    • Doświadczenie z Google Analytics, Google Data Studio, Tableau, Power BI, Excel, Arkusze Google

    Co oferujemy:

    • Wdrożenie i wdrożenie: wygodny system wdrażania, dzięki któremu poczujesz się pewnie od pierwszego dnia.

    • W pełni zdalna praca i elastyczny grafik: wygodna równowaga między pracą a życiem osobistym.

    • Premie i korzyści: oficjalne zatrudnienie, wypłata zwolnienia lekarskiego, urlopy, dodatkowe 12 dni wolnych od świąt.

    • Wynagrodzenie za rozwój: wspieramy naukę języków obcych, sport czy psychologię.

    Przepływ komunikacji:

    • Wywiad z rekruterem

    • Wywiad z menadżerem

    • Zbiór rekomendacji

    • Oferta pracy

    To szansa dla tych, którzy chcą stawiać sobie wyzwania, pracować z innowacyjnymi produktami i rozwijać się w globalnej firmie! Wyślij swoje CV i do zobaczenia na rozmowie kwalifikacyjnej< /strong

Kijów
Pełny etat