Następna praca

Starszy inżynier ds. testów (automatyka) w Data Science UA

2 September

20 wyświetleń

Data Science UA

0 recenzji
Brak doświadczenia

2 września 2024 r Starszy inżynier ds. testów (automatyzacja) віддалено O nas: Data Science UA jest firmą usługową oferującą solidna wiedza z zakresu analityki danych i sztucznej inteligencji. Nasza podróż rozpoczęła się w 2016 roku od organizacji pierwszej konferencji Data Science UA, która stworzyła podwaliny pod nasz rozwój. W ciągu ostatnich 7 lat pilnie wspieraliśmy największą społeczność analityki danych w Europie Wschodniej, mogącą poszczycić się siecią ponad 30 000 najlepszych

2 września 2024 r

Starszy inżynier ds. testów (automatyzacja)

віддалено

O nas:
Data Science UA jest firmą usługową oferującą solidna wiedza z zakresu analityki danych i sztucznej inteligencji. Nasza podróż rozpoczęła się w 2016 roku od organizacji pierwszej konferencji Data Science UA, która stworzyła podwaliny pod nasz rozwój. W ciągu ostatnich 7 lat pilnie wspieraliśmy największą społeczność analityki danych w Europie Wschodniej, mogącą poszczycić się siecią ponad 30 000 najlepszych inżynierów zajmujących się sztuczną inteligencją.

O kliencie:
Nasz klient jest pionierem w reklamie opartej na danych, znanym z innowacyjnego podejścia do optymalizacji miejsc docelowych reklam i efektywności kampanii dzięki zaawansowanej analityce i maszynom techniki uczenia się. Celem firmy jest zrewolucjonizowanie reklamy, umożliwienie markom skuteczniejszego docierania do odbiorców.

Informacje o stanowisku:
 szukamy doświadczonego i dynamicznego starszego inżyniera ds. testów z ciekawym i kreatywnym nastawieniem, aby dołączyć do zespołu Automated Zespół Inżynierii Testów. Jako starszy inżynier ds. testów będziesz odgrywać kluczową rolę w zapewnianiu jakości i niezawodności platform i produktów oprogramowania. Pomożesz w budowaniu wysiłków w zakresie automatyzacji testów, projektowaniu i wdrażaniu strategii testów automatycznych, aby mieć pewność, że oprogramowanie spełnia najwyższe standardy jakości. Będziesz ściśle współpracować z zespołami interdyscyplinarnymi, aby identyfikować i rozwiązywać problemy na początku cyklu programowania, zapewniając płynną i wyjątkową wygodę użytkowania naszych produktów.

To stanowisko znajduje się w Kijowie lub Lwowie na Ukrainie. Zespół znajduje się zarówno w Kijowie, jak i we Lwowie i pracuje głównie zdalnie, sporadycznie spotykając się w biurze we Lwowie.

Wymagania:
– ponad 5 lat doświadczenia zawodowego w inżynierii testów automatycznych (Python, JavaScript, TypeScript, Node.js) lub na pokrewnym stanowisku .
— Ponad 2 lata doświadczenia w testowaniu ręcznym.
— Ponad 3 lata doświadczenia w automatyzacji API, integracji i testowaniu E2E.
— Doświadczenie zarówno z Selenium WebDriver, jak i narzędziami innymi niż Selenium, takimi jak Playwright/Puppeteer/Cypress.
— Znajomość osób uruchamiających testy (PyTest/Jest).
— Znajomość potoków CI/CD i doświadczenie w integracji automatyzacji testów, w tym GitHub Actions i Jenkins.
— Wyjątkowe umiejętności rozwiązywania problemów, umiejętności analityczne, komunikacyjne i współpracy.
— Ciekawość, kreatywność i pasja bycia na bieżąco z najnowszymi trendami i technologiami testowania.
— Musi mieć możliwość komunikowania się z zespołami w USA.
— Gotowość do pracy w godzinach 11:00–20:00 EEST.

Będzie plusem:
— Doświadczenie z AWS, w tym jego usługami i infrastrukturą.

Obowiązki:
— Tworzenie niestandardowych narzędzi i automatyzacji ułatwiających konserwację, monitorowanie i pracę z infrastrukturą i usługami.
– Współpracuj z inżynierami, aby ulepszyć doświadczenia programistów i procesy związane z testowaniem oprogramowania.
– Ciągle optymalizuj wykorzystanie infrastruktury i zasobów pod kątem wydajności i opłacalności.
– Wykorzystaj kreatywne myślenie, aby znaleźć unikalne sposoby przetestowania platformy.

Firma oferuje:
— możliwość bycia w czołówce technologii reklamowych, wpływając na najważniejsze decyzje marketingowe.
— innowacyjne środowisko współpracy, w którym Twój wkład może coś zmienić.
— Szansa pracy z pełnym pasji zespołem analityków danych, inżynierów, menedżerów produktów i projektantów.
– Kultura, która ceni naukę, rozwój i dążenie do doskonałości.